• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rzecznik prasowy Mrówek

masakra

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Zanim wszyscy zaczną współczuć P. Siwemu i składać kasę na jego obronę może wcześniej Pan Siwy powie wszystkim jak się zostaje Rzecznikiem Prasowym "Mrówek" pełniąc (bo przecież jako związkowiec ich nie wykonuje) obowiązki celnika? :D


ps. pewnie znowu zostanę nazwany Prowokatorem :D
 
odpowiedż

Jesteś zwykłym zerem, nawet nie warto cię opluć, szmata do podłogi jest dla mnie cenniejsza niż ty, przez takich jak ty ten kraj siedzi w g...nie po uszy, zyczę ci żebyś nie doczekał świąt ....
 
ten powyżej

spoko masakra wreszcie jest ktoś kto potrafi powiedzieć prawdę o takich pseudo zz i działaczach a takimi wpisami jak powyzej to się nie należy przejmować.
 
Spoko Masakra...

Kimkolwiek jesteś, uważam, że właściwie postrzegasz to całą zadymę. Związkowcy....Kim oni są? Cóż takiego robią dla tej Służby? Uratowali swoje stanowiska w 2004 roku? zabezpieczyli się przed alokacją? Oczywiście, że tak. Obecnie pietrzą problemy w najdrobniejszych sprawach. Wpieprzają się w kazdą decyzję Dyrektora. Chca decydowac o każdej złotówce, o każdym długopisie. Tak prawdę powiedziawszy, to chyba fajnie być związkowcem...trochę sie popyszczy, nic się przy tym nie robi... aby był szum, aby była zadyma...najważniejsze , że czas leci....No cóż ci związkowcy w zasadzie zrobil,i? Przed czym nas obronili? Pisma, pisemka, służbowe podróże....
PS. Nie jestem z wyższej kadry kierowniczej. Nie jestem też poczatkującem zollem.
Pozdrawiam
 
Zanim wszyscy zaczną współczuć P. Siwemu i składać kasę na jego obronę może wcześniej Pan Siwy powie wszystkim jak się zostaje Rzecznikiem Prasowym "Mrówek" pełniąc (bo przecież jako związkowiec ich nie wykonuje) obowiązki celnika? :D


ps. pewnie znowu zostanę nazwany Prowokatorem :D

Popieram Masakra, też jestem prowokatorem, pedałem, kierownikiem,naczelnikiem, dyrektorem i dzieki temu mogę powiedzieć: Pan Siwy się zagalopował, i chce autoryzacji wywiadu "na żywo". Trzeba wiedzieć co się mówi i trzeba wiedzieć, że urzędnik (f-sz) za to co mówi ponosi odpowiedzialność. Pan Siwy zostając związkowcem chyba nie przestał być funkcjonariuszem. Pamiętam jak w styczniu 2008 w TVN 24 powiedział, że jak nie będzie podwyżki 1500 to odejdzie ze służby. Może dotrzymał słowa i dla tego zaczął reprezentować Mrówki. Więc po co ta cała zadyma. Niech powie wszystkim, że dotrzymał słowa a DIC w Opolu nech umorzy postępowanie jako bezprzedmiotowe.
Pozdrowienia
Tak wiem, że jestem prowokatorem,pedałem ......................... itp
 
do rzecznika prasowego mrówek

rzondamy natyhmiastowego ukrucenia przepisuw które nie pozwalają nam mrówkować!
 
ciekawe

Jeśli ktoś gra ostro jak SS (kruchy lód) to musi bardzo uważać - SS stracił czujność i nie ma się co dziwić, że jak tylko DIC miał powód to wszczął postępowanie (chyba na to czekał).

Swoją drogą to bardzo ciekawe, że jak ktoś na tym forum śmie posiadać inne zdanie w sprawie nowej Ustawy, modernizacji, SS itp niż 15-25 osób w kółko tu piszących ( gratuluje ilości wolnego czasu) to na bank jest kierownikiem, naczelnikiem, pedałem, opłacanym z MF-u prowokatorem itd. ale na pewno to nie jest zwykły funkcjonariusz bo zwykli myślą tak jak my albo tu nie piszą!!!!!
"rzeczywistość wirtualna" na tym forum jest powalająca
Zastanawialiście się kiedyś jaka liczba funkcjonariuszy myślących inaczej niż większość na tym forum nie pisze tu bo po prostu nie ma sensu, albo nie chce im się tu nawet wchodzić i tego czytać ?

Tak tak wiem że jestem pedałem, kierownikiem, naczelnikiem i pisze to dla tego, że dostanę
100000000 pln dodatku służbowego, kasę z MF-u, będę w XXXVXXIIVXX grupie zaszeregowania i zostanę oficerem !!!!!!!!!!
 
Back
Do góry