• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

rozmowa rekrutacyjne 4-5 lipca

Ponoć było miło i przyjemnie. Niecała połowa ludzi, którzy pisali testy została zaproszona na rozmowy. Pytania dotyczyły dotychczasowej kariery, stażu w SC, wizji pracy w WZP itp. Towarzystwo czeka na tel., bo mają się odezwać w ciągu 7-10 dni. Ponoć z-ca dyra, który był na rozmowie to sympatyczny facet. Pozdrawiam coli z granicy!
 
Do WZP zakwalifikowało się 17 (może 16 osób, nie jestem pewien). W pierwszej grupie są osoby o wysokim stopniu przydatności, i to one bedą przenoszone w pierwszej kolejności, natomiast w drugiej grupie znalazły się osoby, w stosunku do których stwierdzono przytatność do pracy w WZP, i oni muszą poczekać nieco dłużej (przeważnie osoby, które nie zaliczyły jeszcze wszystkich egzaminów obowiązkowych w trakcie służby przygotowawczej). W zwiazku z nowym naborem przenoszeni są z WZP niektórzy dotychczasowi funkcjonariusze. Jeden się cieszy, drugi wkurwia :wink:
 
Czy to oznacza że nadale będą dobierać nowe osoby do grupy? W przeciągu jakiego czasu?
 
Weryfikacja WZP nadal trwa. Przenoszą ludzi, który nie mają wyników albo odstają od reszty. Głowa za głowę. Jak długo? To wie tylko Najwyższy :idea:
 
byłem

no cóż poczekamy, a ja wiem ze tylko starciłem dni wolne od służby i kupe kasy na dojazdy raz na testy drugi raz na rozmowe. Owszem Mlody sympatyczny ale do czasu. a tak pozatym kryteria doboru a dziwne.
 
Back
Do góry