• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rozmowa kwalifikacyjna

DarKK

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
4
Punkty reakcji
1
Witam, dn. 16.01 mam rozmowę kwalifikacyjną i w związku z tym mam pytanie do osób, które już na takowej rozmowie były. Czego mogę się tam spodziewać ?
 
Witam, dn. 16.01 mam rozmowę kwalifikacyjną i w związku z tym mam pytanie do osób, które już na takowej rozmowie były. Czego mogę się tam spodziewać ?
Hej, 3 powody dla których chcesz służyć w SCS, odleglość do miejsca pracy, czy pogodzisz wyjazdy z życiem rodzinnym, kilka pytań o ostatnią pracę.
 
Hej, 3 powody dla których chcesz służyć w SCS, odleglość do miejsca pracy, czy pogodzisz wyjazdy z życiem rodzinnym, kilka pytań o ostatnią pracę.
No właśnie to będzie moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna w ogóle do teraz pracowałem u rodziców na gospodarstwie, więc pewnie ostatnia część dot. ostatniej pracy będzie mocno okrojona
 
ciekawe czy gdzieś jest opublikowany profil osobowościowy preferowanego kandydata do scs. Kogo oni właściwie szukają?
 
ciekawe czy gdzieś jest opublikowany profil osobowościowy preferowanego kandydata do scs. Kogo oni właściwie szukają?
takowego nie znalazłem i o ile dobrze pamiętam przed testami rekruter powiedział, że profilu nie udostępniają, wychodzi na to, że musisz być w miarę zdrowy na umyśle i nie być aspołeczny :ROFLMAO:
 
Jak tam w miarę ogarniasz elementarz i potrafisz liczyć do 100 to jesteś idealnym kandydatem, co do zdrowia mamy mocno zaniżony próg względem innych SŁUŻB więc na spokojnie
 
Jak tam w miarę ogarniasz elementarz i potrafisz liczyć do 100 to jesteś idealnym kandydatem, co do zdrowia mamy mocno zaniżony próg względem innych SŁUŻB więc na spokojnie
No jestem właśnie już na końcowym etapie jutro rozmowa a potem bieganie po lekarzach. Pytanko odnośnie języków obcych, mianowicie kiedy będę miał z tego testy ?
 
No właśnie to będzie moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna w ogóle do teraz pracowałem u rodziców na gospodarstwie, więc pewnie ostatnia część dot. ostatniej pracy będzie mocno okrojona
Pytają o tytuł pracy magisterskiej , licencjackiej, zależy jaką szkołę kończyli ostatnio. Nie wszyscy mieli wcześniej pracę.
Niektórzy są świeżo po szkole. Jakieś hobby lub inne zajęcia, które wykonujesz lub lubisz się zajmować.
 
Podepnę się pod temat autora, wszak moje pytanie jest z tej samej beczki.
Parę dni temu również miałem rozmowę kwalifikacyjną do UCS'u tyle, że na stanowisko cywilne. Na wyniki podobno mamy trochę poczekać, niestety nie dopytałem, czy będzie to tydzień, miesiąc, czy może trzy. Słyszałem, że w ostatnim czasie wszelkie nabory zostały wstrzymane, ktoś coś więcej wie na ten temat?
 
Nowa władza specjalizuje się w wyburzeniach i kasacji, także może być różnie :)
 
Back
Do góry