• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rozmowa kwalifikacyjna

kasia_093

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Lipiec 2020
Posty
15
Punkty reakcji
3
Czego się spodziewać? Jakie padają pytania? Czy uczyć się ustawy, naswisk czy raczej to pominąć?
Koleżanka dostała pytanie " co byś zrobiła z bronią, gdybyś ją dostała"... Jak tu odpowiedzieć :D
 
Kolega mi opowiadał, że jego rozmowa trwała kosmicznie długo, ponad godzinę siedział.... Ja mam to dopiero przed sobą niestety :cautious:
U was też to tyle trwało?
 
Kolega mi opowiadał, że jego rozmowa trwała kosmicznie długo, ponad godzinę siedział.... Ja mam to dopiero przed sobą niestety :cautious:
U was też to tyle trwało?
To rzeczywiście długo... U Nas średnio 15-20 min., a pod koniec to nawet 10 min rozmowa nie trwała.
 
Ja też mam rozmowę za sobą. Mieszane uczucia. Niby pytania proste, ale sama nie wiem jak moje odpowiedzi odbierze komisja. Na dodatek jeśli nawet przejdę to się boję o wzrok, że na komisji lekarskiej uwale :/
 
U mnie niestety stres zrobil swoje i zapomnialam jezyka , takze nawet nie licze na to ze przejde dalej :/ konpletna kompromitacja a komisje mielismy super
 
Hej. Jak zostaliście powiadomieni, że zakwalifikowano was do kolejnego etapu? Mailowo czy telefonicznie? Złożylam dokumenty w lipcu i zero kontaktu.
 
Mam pytanie do osób, które starały się o przyjęcie, z jaką górną granicą wieku puszczają osoby dalej, mam 35 lat i nie wiem czy jest sens...
 
Mam pytanie do osób, które starały się o przyjęcie, z jaką górną granicą wieku puszczają osoby dalej, mam 35 lat i nie wiem czy jest sens...
Oczekujesz odpowiedzi ....od "młodych" ?

p.s. od "staruszka" - Jest..., ale zabezpiecz się i tak na wszelki wypadek:unsure: miej na oku coś innego(y)(y)"
 
Tak, od młodych 😉, ja mam stałą pracę ale już się wypaliłam, potrzebuję zmiany, więc spróbuje, nie mam nic do stracenia 🙄 może zlitują się nad staruszką😂
 
Back
Do góry