• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

RóBMY ZAKłADY, ILE DOSTANIEMY NA śWIęTA KASY OD ,,GóRY,,

G

Guest

Gość
Kto zgadnie ile dostaniemy kasy od naszych przełożonych?Ci zmartwieni o nas i nasze rodziny ludzie, każdego dnia szukają rezerw po to żeby nam pomóc, upiększyć nasze życie, wesprzeć w trudnych chwilach i być z nami każdego dnia w każdej porze!Starają się swoją obecnością dodawać nam odwagi i pogody ducha, biegną ze swoją pomocną dłonią do każdego z nas, ich słowa i pomoc koji nasze smutki i problemy dnia codziennego jest gałązką oliwną, jest balsamem, miodem i czułym dotykiem na styranym i obolałym ciele!A CO MY DAJEMY IM W ZAMIAN????? CHODZIMY NA ZWOLNIENIA, PROTESTUJEMY, PRACUJEMY ZA CIężKIE PIENIąDZE, WYDZIERAMY IM Z GARDłA 1400 PLN CO MIESIąC, CHCEMY AWANSóW, PODWYżEK!!!!!! LUDZIE OPAMIęTAJCIE SIę , NIE MOżEMY TAK DłUżEJ, ONI CZUJą SIę PRZEZ NAS NIE DOCENIANI, ZMIEńMI TO!!!!!!!!!ZRZEKNIJMY SIę NAGRóD NA śWIęTA, ODDAJMY Z NASZEJ BAJOńSKIEJ PENSJI CHOCIAż POłOWę! BłAGAM ZAWRóćMY Z TEJ DROGI!!!!!PIENIąDZE TO NIE WSZYSTKO!!!!!!!!POZDRAWIAM DYREKCJę i DZIęKUJE ZA CAłE DOBRO JAKIM NAS OTACZACIE W IMIENIU WSZYSTKICH FUNKCJONARIUSZY!!!!
 
Hehehehe ......... najuczciwiej bedzie tak ..... mianowicie niech dyro zarzadzi loterie, potem zbiorka zalogi przed izba i dyro odczyta ze w bieżacym roku nagrody padly na nastepujace numery ( tu lista), jesli dyro ma faktycznie dawac 100 zlotych co jest kwota smieszna, to niech przynajmniej kilku szczesciarzy ma konkretne swieta za nieco wiecej :twisted:
 
Nie przesadzajcie są przecież kredyty np. w IC Olsztyn na stronie intranetowej jest cudowna oferta Satandera chyba któryś z wyzej postawionych ma tam pociotka parodia
 
Takiego marnego zarządzania finansami jak w katowicach to nie ma w żadnej izbie. Jedyne co dyrektor mrozek może to ciągle płakacze, że nie ma pieniędzy i nic nie może zrobić i poczekajcie do stycznia. Ludzie wykształceni, zdolni odchodzą z izby i urzędów, a ten tylko że nie ma pieniędzy. Czy naprawde ministerstwo nie może zrobić mu kontroli ? Niech się wytłumaczy co zrobił żeby zatrzymać dobrych młodych doświadczonych ludzi? Gdzie są pieniądze ze zwalnianych etatów? On nie ma żadnych pomysłów jak naprawić sytuacje. On swoją biernoscią bezradnoscią robi więcej szkody w izbie niż w ostatnich latach. To po co taki dyrektor i zastepcy???? To moze jak nie ma pieniedzy to trzeba zrobić dyrektorami naczelnikami bezrobotnych i dac im troche więcej niż zasiłek a przynajmniej od razu oszczędnosci się znajdą.
 
Taki bezrobotny za 900-1000 netto podpisywałby wszystko i podejmował decyzje jak trzeba, a może i nawet lepiej bo przynajmniej starałby się. I wszyscy wiedzieliby ze nie można się po bezrobotnym wiele spodziewać. i od razu oszczdnosci znalazłyby sie rzędu 2000 netto a jeszcze razy 4 lub więcej.
 
Anonymous napisał:
Taki bezrobotny za 900-1000 netto podpisywałby wszystko i podejmował decyzje jak trzeba, a może i nawet lepiej bo przynajmniej starałby się

Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.

:shock:
Aż trudno uwierzyć, że takie opinie mogą pochodzić od f. celnych. Jest takie powiedzenie, ze gdyby głupota miała skrzydła to ...
 
Jedynym słusznym rozwiązaniem w tym przypadku, jest ogłoszenie przez maszych możnowładców, że W TYM ROKU śWIąT NIE BęDZIE. Rozwiąże to problemy wszystkich i wszystkie, oczywista oczywistość ;-)
 
Aż trudno uwierzyć, że takie opinie mogą pochodzić od f. celnych. Jest takie powiedzenie, ze gdyby głupota miała skrzydła to ...

to ja dokończe złota myśl........... gdyby głupota miała skrzydła i byla lżejsza od powietzra to niektórzy derektorzy by fruwali.
 
Janek a co ty się tak święcie oburzasz czy myślisz, że dyrektorami naczelnikami zastępcami około 70% zostali po wygraniu konkursu :lol: ludzie wybitni, fachowcy znający się na zarządzaniu izbą urzędem, merytoryczni wykształceni kierunkowo?
 
Ja słyszalem, że w izbie celnej w katowicach na koniec roku oszczędności będa ogromne i nagrody 3-4 razy wyższe niż w innych izbach. :lol: A wszystko to po przeniesieniu siedziby urzędu z gliwic do rybnika. Już nie dopłacają ludziom do dojazdów więc oszczędności urosły i mam nadzieje ze nie tylko na papierze i w głowie dyrektora mrozka.
 
A ja słyszałem, że dyrekcja w katowicach rozda dyplomy uznania na koniec roku zamiast nagród pieniężnych bo im troche starych papierów zostało.
 
a na jakich zasadach funkcjonuje dofinansowanie dojazdów, bo ja mam sporo kilometrów do pracy, może o czymś nie wiem a powinienem ???
 
Temat wyraźnie brzmi: RóBMY ZAKłADY, ILE DOSTANIEMY NA śWIęTA KASY OD ,,GóRY,, więc z problemami IC Katowice idźcie na forum IC KATOWICE !!!!!!
 
Anonymous napisał:
A ja słyszałem, że dyrekcja w katowicach rozda dyplomy uznania na koniec roku zamiast nagród pieniężnych bo im troche starych papierów zostało.
no a gdzie ta wielka kasa która miała juz być w czerwcu na premie??tylko z obawy żebysmy czasem nie zgłupieli co z nią zrobić została podzielona i odłożona aby zabezpieczyć premie na koniec roku??
 
Back
Do góry