• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Remik W

D

dobry wujek

Gość
A co tam drodzy poddani słychać u Remika W- asa wywiadu???? Podobno szykuje sie na Dyrektora do Opola?? Prawda to??
 
Remigiusz w.

:lol: W wywiadzie siedzi. To facet, który jak pewna pani naczelnik z okolicy-po trupach a do władzy. :twisted:
 
temat bez końca

Oj doczekaliśmy się czasów jak mawiał Kargul ,,głupi przodem idzie" i w dodatku nie sam.
 
Remik

Widzę,że sami przyjaciele się odezwali!
Każdemu na tej zasadzie można by łatkę przyczepić!
Czego mu zazdrościcie?Jest na pewno zdecydowany w tym co robi!Myśli o Służbie Celnej jak celnik, a nie tylko dyrektor!
W innych izbach przyjęli by go z pocałowaniem w rękę!
Nie potraficie tego docenić!
 
Dobry wujek

Odezwał się ten co za Remusiem torbę nosi.Najbardziej zastanawiające jak Remuś szybko został dyrektorem, chyba to dalszy ciąg awansu za tych wszystkich których na Gubinie wsadził do więzienia, m.in. siostrę pana naczelnika z Z.G.
 
Jest materiałem na DOBREGO PRYNCYPAŁA,ale trzeba koniecznie mu zabrać te plastykowe kajdanki i pistolet na wodę.Do tego,gdyby jemu ograniczyć dostęp do amerykańskich filmów akcji s/f, to może być nieźle :D
 
Re: Dobry wujek

mika napisał:
Odezwał się ten co za Remusiem torbę nosi.Najbardziej zastanawiające jak Remuś szybko został dyrektorem, chyba to dalszy ciąg awansu za tych wszystkich których na Gubinie wsadził do więzienia, m.in. siostrę pana naczelnika z Z.G.

Torby to Ty może nosiłeś z suvenirami po skończonej służbie jak większość obecnych najbardziej niezadowolonych ,że skończyły się czasy Panów celników na granicy!
Niewinnych nie zamykają , to już nie te czasy!
Jak już piszesz to konkretnie ,a nie jakieś insynuacje!
Napisz co masz konkretnie do zarzucenia R.W. to wtedy porozmawiamy!
 
wujek z kajdankami

:oops: Trochę zarzutow by się znalazło jeden z delikatniejszych to ten, że w swojej profesjonalnej ekipie miał samych młodych pracowników, właśnie tych którzy znajdowali się na liście alokacyjnej, to była swego rodzaju ochronka.Poszli więc ci którzy znajdowali się na liście do pozostania. Właśnie dzięki takim bezrządom mocnych wkrótce pochowaliśmy Jurka Falkowskiego, wysłaliśmy na alokacje osoby bardzo schorowane, wreszcie matki bądz to samotnie wychowujące, bądz mające małe dzieci. Ale ogólnie Maku jest o.k. d o c z a s u
 
C.d dobrego wujka

Maku Ty to masz łeb i może zaczynasz coś tam myśleć, ale idziesz w złym kierunku. Ja o teczce z dokumentacją, Ty o jakiś teczkach z suwenirami. Trochę mnie zaskoczyłeś, wiedziałeś o jakiś teczkach w których nosiło się suweniry, to czemu nie zgłosiłeś tego faktu profesjonaliście z profesjonalnego zespołu? Byłby niezły wynik i jeden medal więcej.Wstyd kolego !!!!
 
remik

Kolego Mika!
To ma być rzeczowa dyskusja na argumenty?
Nie stać cię na coś bardziej oryginalnego?
Nie uczono cię,że nie donosi się na bliźnich bo to grzech?
A poza tym to miały być zarzuty przeciw R.W. a ty się mnie czepiasz zwykłego szaraka!
 
remik

A o co właściwie chodzi?
Kto to jest Remik W.
Czy to może kolego Józefa K.?
Może ktoś oświeci kolegę z Wrocławia?
Pozdrawiam!
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Re: wujek z kajdankami

kiejstut napisał:
:oops: Trochę zarzutow by się znalazło jeden z delikatniejszych to ten, że w swojej profesjonalnej ekipie miał samych młodych pracowników, właśnie tych którzy znajdowali się na liście alokacyjnej, to była swego rodzaju ochronka.Poszli więc ci którzy znajdowali się na liście do pozostania. Właśnie dzięki takim bezrządom mocnych wkrótce pochowaliśmy Jurka Falkowskiego, wysłaliśmy na alokacje osoby bardzo schorowane, wreszcie matki bądz to samotnie wychowujące, bądz mające małe dzieci. Ale ogólnie Maku jest o.k. d o c z a s u

Stwierdzam:
1. nic nie wiesz o naborze do WDC. Na spotkania w sprawie pracy w WDC przychodziło 50-60 osób. Po stwierdzeniu, że będzie wariograf zostawało 5-6 osób :lol: :oops: :oops: :oops: I nie była to "stara" doświadczona kadra
2. Wykorzystywanie do swoich insynuacji i pomówień czyjejść śmierci albo powoływanie się na dramaty ludzi , których potraktowano jak zbędny balast (często w bezprawny sposób) nie jest nawet żałosne. Jest to zwyczajne chamstwo i beczelność

Nie pozdrawiam
 
Cd Wujka remika

,,Wykorzystywanie do swoich insynuacji i pomówień czyjejść śmierci albo powoływanie się na dramaty ludzi , których potraktowano jak zbędny balast (często w bezprawny sposób) nie jest nawet żałosne. Jest to zwyczajne chamstwo i beczelność" :shock: Tak mój drogi z WDC, Jurek to mój kolega, poznaliśmy się na alokacji i chyba nie powiesz mi, że wyrzucając to z siebie robię jakieś insynuacje czy dopuszczam się pomówień. Jestem też tym zbędnym balastem, ktory musiał odejść, by mogli zostać silniejsi-nie lepsi. Myślę, że skoro jesteś z WDC, to jeszcze długo nie zaskoczysz o czym piszę. :roll: Do Wroclawiaka- wujek remik z kajdankami, to osoba ale nie osobowość.
 
Re: Cd Wujka remika

mika napisał:
,,Tak mój drogi z WDC, Jurek to mój kolega, poznaliśmy się na alokacji i chyba nie powiesz mi, że wyrzucając to z siebie robię jakieś insynuacje czy dopuszczam się pomówień. Jestem też tym zbędnym balastem, ktory musiał odejść, by mogli zostać silniejsi-nie lepsi. Myślę, że skoro jesteś z WDC, to jeszcze długo nie zaskoczysz o czym piszę. :roll: Do Wroclawiaka- wujek remik z kajdankami, to osoba ale nie osobowość.

Jak chcesz mnie krytykować, to rób to kompleksowo. A może jesteś jedną z tych osób, które nie wróciły po przerwie :D
Nie trzeba być z WDC, żeby wiedzieć, jak wyglądał nabór do niego. Wystarczy interesować się swoim miejscem, w którym się pracuje.
 
Tak jak mówicie, wariograf, to podobno była podstawa. Czy ktokowlwiek w Rzepinie przeszedł go pozytywnie? NIe żebym był złośliwy. Bo jeżeli myślicie, że przeniosą Was do wywiadu skarbowego, to tam na dzień dobry będziecie (WDC) musieli zdać pozytywnie ten test, jak nie to do widzenia.

PS Na zachodzie odchodzą od wariografu, bo jest bardzo duży margines błędu (30-50%)
 
C.d. wujka remika

:lol: Facet chętnie ale znam cię na tyle, że mogę o tobie powiedzieć, że nie masz jaj i napewno musisz się wybiegać. :p
 
A co dziwisz się- znowu mają srakę- zespoł pracuje a jak skończy pracę to się zacznie- oj zacznie- no ale nic to ludziska w całej Polsce można zyć nie tylko w lubuskim.
 
Back
Do góry