• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rekrutacja 2024

Emilia1999

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Lipiec 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam test ogólny z wiedzy już 19 lipca, Czy może posiadacie listę pytań z ubiegłych testów? Z czego się dokładnie uczycie? Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje :)
 
Testy co rekrutację są zmieniane. Pytania odnośnie UE, Shengen, prawo w Polsce, różnego rodzaju zagadnienia społeczno kulturowe. Kto ma trochę oleju w głowie to nie musi się przygotowywać do tego testu ;)
 
Testy co rekrutację są zmieniane. Pytania odnośnie UE, Shengen, prawo w Polsce, różnego rodzaju zagadnienia społeczno kulturowe. Kto ma trochę oleju w głowie to nie musi się przygotowywać do tego testu ;)
Kurcze ciekawe. Biorąc pod uwagę jak to wygląda w pozostałych "firmach" żeby to zaliczyć należy zapoznać się z ustawą o danej służbie. Spodziewałem się odpowiedzi, żeby zapoznał się z ustawą o KAS, a tu takie zaskoczenie.
 
Kurcze ciekawe. Biorąc pod uwagę jak to wygląda w pozostałych "firmach" żeby to zaliczyć należy zapoznać się z ustawą o danej służbie. Spodziewałem się odpowiedzi, żeby zapoznał się z ustawą o KAS, a tu takie zaskoczenie.
No tak zapomniałem o tym, dzięki że przypomniałeś :D
 
Back
Do góry