• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

REKRUTACJA 2020

nat99alka

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Czerwiec 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
W tym roku wzięłam udział w rekrutacji, która była do 15,06,2020. Po jakim czasie można spodziewać się odzewu ? W jaki sposób informują o wszystkim ?
 
W tym roku wzięłam udział w rekrutacji, która była do 15,06,2020. Po jakim czasie można spodziewać się odzewu ? W jaki sposób informują o wszystkim ?
Co w Twoim rozumieniu znaczy, że rekrutacja skończyła się 15? Jaki to był etap?
Rekrutacja zawsze kończy się komisją lekarską.
 
Nadsyłanie papierów zakończyło się 15.06.2020. Jestem ciekawa jak dalej wyglądają kolejne etapy oraz po jakim czasie informują o teście wiedzy.
 
Czy ktoś uzyskał informacje odnośnie terminów rozmów kwalifikacyjnych? Minął prawie miesiąc, a nadal brak odezwu.
 
Może ktoś napisze jak wyglądają rozmowy u nas, bo jak wiem w każdym Kas inaczej, o co innego pytają..
 
Ostatnia edycja:
Dołączam się do pytania odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej. Czego można się spodziewać? Jakie mogą paść pytania? I jak ogólnie przebiega cała rozmowa? Pozdrawiam
 
Back
Do góry