• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

reformy KAS nie będzie ?

to prawda

Te wały co poprzednio rządziły w Katowicach to dopiero była granda. Chocćby nie wiem co robili nowi pod wszystkim się podpiszę byle ta stara wredna ekipa nigdy nie wróciła!!!!!! A pomysł gościu z Rybnikiem jest logiczny. Boli to kogoś niech sie leczy. Tylko tak dalej tak trzymać.
 
Tak , tak erwin ty już leczyć się nie musisz bo szkoda czasu na twoją nieuleczalną głupotę , co mnie obchodzi poprzednia ekipa co mnie obchodzi duch stara i damca , widzę co się teraz dzieje , jakich mam "kompetentnych szefów ich zastępców , jakie rozdania kadrowe /uc katowice np/ a to że przenosi się uc do rybnika może i dobrze ale jaka jest tego przyczyna to inna sprawa , za stara słyszałem że trzeba likwidować cieszyn jako urząd a teraz słyszę że trzeba przenosić uc na południe, wobec takich faktów nie mów mi że nie mamy do czynienia z prywatą ciąg dalszy.Oj erwin erwin lecz się ale na nogi bo na głowę niestety już za późno.
 
Urząd w Rybniku jest przede wszystkim potrzebny dyrektorowi M. Szykuje sobie ciepłą posadkę po zakończeniu dyrektorowania. Ot i cała tajemnica.
 
Ktoś tu uzasadniał Urząd w Rybniku zamiast Gliwic. Ma to takie same uzasadnienie, jakby Urząd z Bielska przenieść do np. Żywca, z Częstochowy np. do Zawiercia, a z Katowic np. do Bytomia. A Izbę do Raciborza, przecież to stara stolica Górnego Śląska. I wszyscy będą zadowoleni. Wszyscy, oprócz podatników.
 
A czy Zyta Gilowska wie jak łatwą ręką wydawane są w terenie pieniądze przez nią tak mozolnie oszczędzane?
 
Wprawdzie uczciwością i pracą ludzie się bogacą, ale jak widać w Katowicach są sposoby znacznie pewniejsze.
 
celnik .. napisał:
W Katowicach układ nowych kolesi kombinuje ...
O przepraszam! Nie taki całkiem nowy.

Czasy się zmieniają, a W.W. ciągle w komisji/dyrekcji.
Nie mała również grupa krzyczy "umarł król, niech żyje król"!
 
Będzie reforma, nie będzie reformy, bedzie, nie będzie i tak w kółko...
Przypomina mi się taki jeden bramkarz, który wychodził do dośrodkowania i krzyczał: Mojaaa!!! Po chwili cofał się do bramki i nieco ciszej : Albo nie , albo nie...
Zwariować można.
"...jeszcze będzie przepieknie, jeszcze będzie normalnie..."
 
A pomysł gościu z Rybnikiem jest logiczny. Boli to kogoś niech sie leczy. Tylko tak dalej tak trzymać
Na pewno pomysł jest logiczny dla bardzo wąskiej grupy. Tylko jakie uzasadnienie ekonomiczne? Pewnie w Rybniku wszytko będzie za darmo nawet szpital.
 
Back
Do góry