• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma

Krzysztof Jabłoński

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
230
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=3048


TRWAJĄ PRACE NAD USTAWĄ O SC. SSC twierdzi, że nie ma zgody na emerytury mundurowe i inne przywileje.

Proponujemy, aby każdy funkcjonariusz i pracownik SC wysyłał CZERWONĄ TABLETKĘ do SSC na adres
Ministerstwo Finansów 00-916 Warszawa ul. Świętokrzyska 12

Na nasz wniosek zostały dopisane do projektu emerytury mundurowe i inne przywileje służb mundurowych. Aby poprzeć nasz postulat prosimy o wysyłanie kopert z tabletką.

Sprawę nagłośnimy medialnie w przyszłym tygodniu.
Pokażcie, że zależy Wam na uzyskaniu tych przywilejów.
Wesprzyjcie nas ponieważ maszyny błądzą po omacku.
Nie zbudujemy profesjonalnej służby bez tych praw
 
Ostatnia edycja:
Od nas jutro zostanie wysłanych kilkanaście listów z czerwonymi tabletkami (moga być dropsy, gripexy, neoanginy, landrynki, witamina b-complex -ta stara) i nie ważne, co to dokładnie jest (wg mnie może to byc nawet żelek czy cukierek) ważne, żeby było czerwone i symbolizowało dokładnie to, co Neo łyknął w Matrixie, aby sie obudzić/przebudzić i zobaczyć jak świat wygląda naprawdę. Tak rozpoczął się bunt ludzi przeciwko maszynom i ich wizji świata, a jak to się skończyło? W filmie człowiek nie miał nic do powiedzenia, maszyna musiała wykazać dobra wolę, a zrobiła to dopiero w obliczu całkowitej zagłady.

Czy podobnie postąpi Szef Służby Celnej jako Główny Architekt?
 
Ostatnia edycja:
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry