• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

I po co tyle jadu, myślę co myślę, wklejam co uważam za stosowne, nie wolno mi, czy to forum bolo1999 czy może cata?
 
Może i tak ale wolę ten czas wykorzystać na pomoc innym przy emkach.


1. Jakiego jadu? Ironii po prostu Panie obrażalski

2.To jest wątek reforma kas. Jaką myśl w tym wątku chciałeś nam przekazać wklejając link na główną?

3. To co ci wolno a co nie na tym forum reguluje regulamin tego forum. Polecam.

4. Każdemu, również catowi i mnie, przysługuje prawo wyrażenia swojej irytacji niestosowaniem się do zasad forum, wprowadzania chaosu.

Ochłoń, zwolnij...
 
4. Każdemu, również catowi i mnie, przysługuje prawo wyrażenia swojej irytacji niestosowaniem się do zasad forum, wprowadzania chaosu.

Ochłoń, zwolnij...
Jeżeli info o ewentualnej zmianie na stanowisku szefa KAS-u nie dotyczy tego tematu a wprowadza chaos to gratuluję samopoczucia.
Myślę, że nie każdemu a przede wszystkim Tobie i Catowi.
 

"Na trop procederu wpadli funkcjonariusze CBŚP z Wrocławia i Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego, działający pod nadzorem Prokuratury Krajowej. "

Trudno było nie wpaść na trop po otrzymaniu kilku analiz z urzędów skarbowych i DA MF.
 
Back
Do góry