• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Referendum w sprawie odwołania Dorci ?

naja naja

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Pozbyliśmy się niekompetentnego, przesyconego nienawiścią i zwyczajnie głupiego prezydenta miasta.
Może pora pomyśleć o zrobieniu porządku w naszej Izbie ?
Od kogo zaczniemy ?
Zgłaszajcie propozycje.
 
Hej !Tra ! la! la !

A ja jestem Dorotka co ma w głowie kotka a was ludziska głupie mam wszystkich w Hej!!!!
 
lubimy cię dorka

A ja jestem Dorotka co ma w głowie kotka a was ludziska głupie mam wszystkich w Hej!!!!
referendum to jakieś nieporozumienie a odwołanie tym bardziej. Przecież jak zjawi się ktoś normalny( w co wątpię) to o kim będziemy pisać. Pisanie o strasznym straszku gamoniu i urzędowym matole co jak ten grześ co przez wieś niesie piasek , wszystko gubi i komplikuje już nie jest wcale zabawne. Szkoda też chłopa bo mu eks narzeczoną ciepnęli do innego urzędu.Na razie dyma szefa mało kumającego w sprawach celnych.Jest też problem z nieściągniętymi należnościami oraz smrodem ,który zostawił w karnym.Trzeba było słuchać Mariusza.
 
Ostatnia edycja:
Pozbyliśmy się niekompetentnego, przesyconego nienawiścią i zwyczajnie głupiego prezydenta miasta.
Może pora pomyśleć o zrobieniu porządku w naszej Izbie ?
Od kogo zaczniemy ?
Zgłaszajcie propozycje.

A ja bym wypieprzył z roboty tego izbowego matoła co przysnął z wykupieniem licencji na antywira.
 
Back
Do góry