• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

pytanko

M

merc 123

Gość
Witam. Mam pytanie odnosnie pracy w SC a mianowicie interesuje mnie to czy ktos kto jezdzil na granice(przysłowiowa mrówka) moze sie starac o przyjecie do SC lub SG i czy w ogóle dopuszczalne jest przyjmowanie do słuzby takich wlasnie osób?? Pozdro dla wszystkich celnikow i tych po drugiej stronie mocy :wink:
 
Jak kiedyś wykręcaliśmy faje z baków dla młodych mrówek to się pytali przestraszeni czy to nie zaszkodzi bo JUŻ złożyli papiery do sc. Teraz się śmieją prosto w twarz bo nawet jak raz ich złapiemy to oni mówią dosłownie że i tak są do przodu i wiedzą ile my zarabiamy. A co śmieszniejsze to mówią "panie urzędniku". I racja, w końcu jesteśmy urzędnikami. Tylko dlaczego z latarką i śrubokrętem po 5 latach studiów? I dlaczego muszę prać spodnie i koszule ze smarów po każdej służbie? I po co mi ten egzamin zkc?

p.s. Na egzamin jedziemy. Ale czy się chociaż dotkniemy do długopisu to inna sprawa
 
Back
Do góry