• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

pytanie

G

Guest

Gość
sorry ale mam pytanie gdyby na forum znalazł się ktoś z ostatniego naboru do Białej lub Zamościa to czy otrzymaliście jakiś znak życia z IC?
Dzięki za odpowiex i pozdrawiam
 
No wczoraj dostałem list z IC z wykazem potrzebnych dokumentów. Listy te wysłano dopiero 2 stycznia tak więc napewno kwestia czasu i też dostaniesz
 
odp

Gonzo dzieki za information też dostalem pismoz IC wiesz moze cos wiecej na temat dalszego postepowania po podpisaniu umowy mam nadzieje ze 12.01
Do uslyszeiai i pozdrawiam
 
Niestety nic na razie dalej nie wiem, oprócz tego że rzucą nas na stodołe, kwestia tylko na które przejście. :lol: Każdemu powinni przydzielić opiekuna i czeka nas 3 lata służby przygotowawczej. :? No ale nic, też mam sie stawić w piątek o 9 więc do zobaczenia. Pozdro
 
wypełniliście już ankitę bezpieczeństwa?
a może wiecie jakie załączniki trzeba załaczać?
 
No wypełniłem, nie trzeba żadnych załączników, potrzebne są tylko wtedy gdy masz np. duzo rodzeństwa i nie zmieścisz wszystkich wpisać w ankiecie to dopisujesz na czystej kartce, dodajesz ja i piszesz że załączników 1. Ja tylko zdjęcie wkleiłem. Nie wiem co wpisać w aktualnym zatrudnieniu, czy Izbę czy co :? ale to się najwyzej w piątek zapytam.
 
Back
Do góry