• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pytanie odnośnie procesu rekrutacji

pawciok_

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Lipiec 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim,
Mam pytania - jak to wygląda z testem wiedzy? Jest ściśle ustanowiony jeden termin, gdzie można do niego podejść czy istnieje coś w stylu rezerwowego/drugiego terminu czy po prostu dogadania się żeby podejść do testu kilka dni wcześniej/później? Mam wyjazd służbowy wtedy na kiedy jest termin testu i bardzo ciężko będzie mi to odkręcić. Ktoś coś wie lub miał podobną sytuację? Dzięki z góry za każde info :) Pozdrawiam
 
Cześć wszystkim,
Mam pytania - jak to wygląda z testem wiedzy? Jest ściśle ustanowiony jeden termin, gdzie można do niego podejść czy istnieje coś w stylu rezerwowego/drugiego terminu czy po prostu dogadania się żeby podejść do testu kilka dni wcześniej/później? Mam wyjazd służbowy wtedy na kiedy jest termin testu i bardzo ciężko będzie mi to odkręcić. Ktoś coś wie lub miał podobną sytuację? Dzięki z góry za każde info :) Pozdrawiam
Termin to termin. Nie.ma żadnego przekładania.
 
Cześć piszę z takim pytaniem nie wie ktoś może gdzie można znaleźć przykładowe pytania do testu wiedzy? Z góry dzięki za odpowiedź 😀
 
Hejka czy ktoś może dostał już jakąś informację zwrotną po złożeniu dokumentów na nabór do 03.08.2022?
 
A do kiedy byl termin skladania? Bez stresu.poczekaj bo to moze trwac nawet 4- 8 tygodni.pamietaj ,ze jest czas urlopow i panie z rekrutacji tez maja prawo do odpoczynku.pozdrawiam
Termin składania był do 3.08 .Panie z rekrutacji musza dać znać wcześniej bo test wiedzy ma być 26.08 😜taka przynajmniej była informacja przy naborze tylko nie było godziny i miejsca
 
Termin składania był do 3.08 .Panie z rekrutacji musza dać znać wcześniej bo test wiedzy ma być 26.08 😜taka przynajmniej była informacja przy naborze tylko nie było godziny i miejsca
Hm.termin zawsze mozna przeniesc na pozniejszy termin a teraz mozesz poczytac ustawe gdzie sa info o scs.mozna poszperac na forum jakiw byly wczesniejsze pogladowe pytania i sie przygotowywac fo testu.
 
Korzystam z pytań, które tu już zostały przez kogoś, i tak pytanie po pytaniu, a później jakieś repetytorium z wosu, żeby wiedzy ogólnej sobie przypomnieć.
 
Warto też znać konstytucję, zasady organizacji państwa i jego struktur.
Administracja zespolona i niezespolona.
Ministrowie, kompetencje...
 
Back
Do góry