• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pytania - test wiedzy

Status
Zamknięty.
Hej a jaki jest %odpadajacych na psychotestach? Te 30 min na 60 pyt troszke pozamiatalo
 
Hej a jaki jest % odpadających na psychotestach? Te 30 min na 60 pyt troszkę pozamiatało
Według podstawowego założenia twórców - nie jest możliwym w 30 minut poprawnie,
a jednocześnie przemyślanie odpowiedzieć na wszystkie 60 pytań !!

A jednak się to zdarza ...
 
Czyli co wybiora tych co byli najszybsi...mieli szczescie w trafianiu czy jaki klucz;)
 
Czy ktoś kto pisał test 12.02 Szczecin, dostał odpowiedź?
 
Witam Mam pytanie Jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej
 
w mailu od jednostki dostajesz tylko wiadomość czy zaliczyłeś i że będą się do ciebie odzywać z MSWiA w celu ustalenia terminu na badania. Wiec czekasz na telefon i oni ci ustalają termin
 
  • Lubię
Reactions: bdk
Czyli pewnie od maja pod warunkiem pozytywnego przejscia wzzystkiego;)
 
Czyli pewnie od maja pod warunkiem pozytywnego przejscia wzzystkiego;)
No trochę to potrwa, na wyniki rozmowy kwalifikacyjnej jakieś 3tyg. Zależy czy byłeś na początku rozmów czy jako jeden z końcowych. Później po wynikach, czekałam miesiąc na badania w MSWiA. Później po tych badaniach, które trwały dwa dni (kardiolog, psycholog (tu znow masz matryce i 305 pytań o sobie z odpowiedzią tak lub nie), psychiatra, laryngolog ,okulista, ortopeda , ginekolog, neurolog i internista, oddajesz krew i mocz, masz ekg i prześwietlenie klatki, czekasz 2 tyg na wynik komisji czy jesteś zdolny. Jeśli jesteś znów czekasz na skierowanie na kolejne badania do medycyny pracy.
 
No powiem szczerze zaskoczony jestem rzeczywiście to wszystko już długo trwa a jeszcze daleka droga przed nami Zastanawiam się czasami czy oni szukają Komandosów lub nadludzi i którym Chcę zapłacić 3000 niepełne
 
Dodaje pytania z testu, które pamiętam, może komuś kiedyś się przydadzą
1.administracja rządowa w Polsce (a.)prezes rady ministrów, b.) rada ministrów c.) sejm
2.kadencja rady powiatu
3.kto zwołuje refendum
4.kto powołuje dyrektora szkoły skarbowosci
5.kto powołuje sędziego
6. Kto nie jest organem kas
7.wojewodzki lekarz weterynarii (administracja niezespolonam zespolona i jeszcze jedna odpowiedź której nie pamiętam)
8.obama kiedy po raz pierwszy zostal prezydentem
9.czym zajmuje się cepol
10.kiedy euro weszło do obiegu
11.regionalna izba obrachunkowa
12. Agencja praw podstawowych ue
13. Europejski trybunał obrachunkowy
14.dziennik ustaw
15.jaka formacja podlega pod samorząd (policja, straż graniczna, straż gminna)
16.nie pamiętam konstrukcji pytania, ale chodziło o to, że funkcjonariusz nie może strajkować
17.w jakim przypadku funkcjonariusz nie musi mieć umundorowania na sluzbie
18.znak graficzny kas
19.kto powoluje naczelnika us
20.szczyt UE co to jest
21.ile procent musi uzyskać koalicja
22. Gdzie naczelnik ucs może przeprowadzać kontrolę
23.kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych
24.jakim kolgialnyn organem kieruje marszałek wojewodztwa
25.jakie państwo przyjęło euro w 2015 roku (Estonia, litwa, Łotwa) - tu nie jestem pewna brzmienia pytania
Więcej nie pamiętam
 
Cześć.
Dzisiaj złożyłam papiery :)
Czy możecie się podzielić wskazówkami jak dobrze przygotować się do testu wiedzy?
 
Witam

Poczytaj sobie na forum, jest na ten temat sporo opisane. Najlepiej poczytać sobie nt. konstytucji, władzy wykonawczej, ustawodawczej. Bieżące wydarzenia ze świata, książkę od WOSu też możesz przekartkować. Najważniejsze to przeczytaj ustawę o KAS.

Na wykonanie testu masz dużo czasu. Jak masz jakieś inne pytania to pisz na priv.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry