• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Psychotesty MSWiA

Witam, mam pytanie odnośnie psychotestów jeśli oblałam psychotesty do Służby celnej to czy mogę próbować to innych służb np sg czy policji czy trzeba oddczekac te 12 miesięcy? Nie chce siedzieć bezczynnie przez te 12 miesięcy 🙄
 
Witam, mam pytanie odnośnie psychotestów jeśli oblałam psychotesty do Służby celnej to czy mogę próbować to innych służb np sg czy policji czy trzeba oddczekac te 12 miesięcy? Nie chce siedzieć bezczynnie przez te 12 miesięcy 🙄
 
Jeżeli nic się nie zmieniło to tak. Dwa lata temu robiłem te testy na sandomierskiej w Warszawie. Raven i osobowość. Banalnie proste. Sprawdź tylko wykaz chorób uniemożliwiających przyjęcie do Policji. Nawet nadciśnienie uniemożliwia.Ja niechcący wykonałem "samopodjebkę". A miałem wszystkie możliwe zgody na przeniesienie. Ale nie żałuję, widocznie tak miało być.
Hehe, znam ten ból, nie ma to jak dobry samobój :)
 
Witam, mam pytanie odnośnie psychotestów jeśli oblałam psychotesty do Służby celnej to czy mogę próbować to innych służb np sg czy policji czy trzeba oddczekac te 12 miesięcy? Nie chce siedzieć bezczynnie przez te 12 miesięcy 🙄
Do MSWiA jest dużo trudniej.
Tak dla zobrazowania, że lekko nie będzie w tę stronę...
 
Nie wiem jak w innych izbach ale w Białymstoku w MSWiA testy psychologiczne są rozszerzone ponieważ teraz jest parcie na to aby wszyscy mieli badania na broń. Są osoby które nie zaliczają i nie są przyjmowane do służby.
 
Back
Do góry