• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Psycholog przed zkz

A ja Ci piszę, ze mają. I kto am rację?
Nie ma kursu strzeleckiego w ramach ZKZ. Kurs trwa 2 miesiące, po nim masz egzamin z angielskiego i broń które stoją już po stronie izby. Z racji oszczędności kurs strzelecki jest organizowany wewnątrz izby i z tego co zdążyłem się dowiedzieć jest tak w większości izb w kraju.
 
Nie ma kursu strzeleckiego w ramach ZKZ. Kurs trwa 2 miesiące, po nim masz egzamin z angielskiego i broń które stoją już po stronie izby. Z racji oszczędności kurs strzelecki jest organizowany wewnątrz izby i z tego co zdążyłem się dowiedzieć jest tak w większości izb w kraju.
Sprawdziłem i przyznaję się do błędu. Potwierdzam, że kurs podstawowy (w tym TITI) trwa dwa miesiące. Kurs strzelecki kolejne trzy tygodnie i nie jest częścią podstawy. Poprzednie moje wpisy tj.obowiązkowy kurs strzelecki w części ZKZu były z zasłyszanych plotek, a nie informacja źródłową.
 
Back
Do góry