• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przymusowy odbiór nadgodzin?

zdzicho

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Styczeń 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzisiaj podobno był naczelnik na przejsciu w Gronowie i wydał polecenie, że mamy odbierać teraz nadgodziny i przenosić urlopy. To chyba troche nie fair, że musimy wykorzystać nadgodziny na które ciężko pracowaliśmy nie wtedy kiedy nam odpowiada, tylko wtedy kiedy ktoś nam każe.
 
Dzisiaj podobno był naczelnik na przejsciu w Gronowie i wydał polecenie, że mamy odbierać teraz nadgodziny i przenosić urlopy. To chyba troche nie fair, że musimy wykorzystać nadgodziny na które ciężko pracowaliśmy nie wtedy kiedy nam odpowiada, tylko wtedy kiedy ktoś nam każe.
Dzieci drogie chciałabym tylko powiedzieć, że za 'komuny' celnicy dostawali urlopy w listopadzie bo latem trzeba było odprawiać kilometrowe kolejki rodaków wyjeżdżających maluchem do Bułgarii także 'twardym trza być nie mientkim'
Taka głupawka mnie ogarnęła

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Były też czasy że urlopy były wstrzymywanie latem i całe plany urlopów posz w p**du. Trzeba było tyrać.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Nie martw się. Skoro trzeba to idźcie na te nadgodziny i zaległe urlopy. To dla waszego zdrowia. Ale pamiętajcie tą sytuację wypełniając polecenie służby ponad normę. A po wykorzystaniu tych nadgodzin i zaległych urlopów, gdy będzie dalej szalał wirus to i L4 weźmiecie.
 
jedno jest pewne, tym razem kasy nie będzie....
bo nic nie trwa wiecznie jeśli jest kaprysem władzy.
kiedy trzeba było "wypełniać statystyki" można było płacić ... ale jeśli nie ma słupków to za co ?
wina związków ;) ???

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Back
Do góry