• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przyjęcie do służby celno-skarbowej

jerzy321

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
7
Punkty reakcji
2
Dzień dobry,

chciałbym się dowiedzieć jak wygląda dzień w służbie celno-skarbowej.
Gdzie odbywa się służba? Jeżeli papiery złożyłem do Łodzi.
To jest służba zmianowa (12 godzin) czy możliwa jest również służba 8 godzina?
Jak wygląda etap rekrutacji? Jak wygląda test sprawności fizycznej?
Komisja lekarska odbywa się w MSWiA?
Wynagrodzenie nie należy do najmilszych...
I czy opinie funkcjonariuszy na temat służby są pozytywne czy jednak negatywne.
 
Dzięki za spoko odpowiedź hehe 🤣 Stefan 123 czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i ewentualnie odpowiedzieć na pytania?
 
Dzień dobry,

chciałbym się dowiedzieć jak wygląda dzień w służbie celno-skarbowej.
Gdzie odbywa się służba? Jeżeli papiery złożyłem do Łodzi.
To jest służba zmianowa (12 godzin) czy możliwa jest również służba 8 godzina?
Jak wygląda etap rekrutacji? Jak wygląda test sprawności fizycznej?
Komisja lekarska odbywa się w MSWiA?
Wynagrodzenie nie należy do najmilszych...
I czy opinie funkcjonariuszy na temat służby są pozytywne czy jednak negatywne.
Służba odbywa się tam gdzie komuś się wydaje, że jesteś potrzebny - czytaj teren łódzkiego.
12 czy 8 godzin to zależy od komórki do jakiej trafisz, z tym że przy aktualnym gaszeniu pożaru kadrowego zmiany następują co rok/ dwa lata. System czasu pracy więc jest nieprzewidywalny. Rekrutacja to test na cierpliwość - cały proces przy dobrych wiatrach zrobisz w pół roku. Wynagrodzenie stabilne - około 3000 złotych przez najbliższe kilka lat. Awans w stopniu za 4 -5 lat i wpada kolejne 50 dodatkowych złotych. Konia z rzędem za jedną pozytywną opinię....
 
Dzięki za normalną odpowiedź, czasami ludzie pytają bo chcą wiedzieć, a Ci wszechwiedzący myślą że wszyscy wszystko wiedzą. Trochę jak masło maślane ale wracając do tematu rekrutacji. Komisja lekarska odbywa się w MSWiA w Łodzi? Czy KAS ma jakąś wewnętrzna komisję?
 
Lama dzięki za cenna odpowiedź to rozwiązało moje wątpliwości 😀
Falcon dzięki za info, już poprawione. Mam jeszcze jedno pytanie. Służba zawsze jest w terenie? Jak wygląda Wasz dzień służby? Mam nadzieję że służba nie należy do monotonnych.
 
Lama dzięki za cenna odpowiedź to rozwiązało moje wątpliwości 😀
Falcon dzięki za info, już poprawione. Mam jeszcze jedno pytanie. Służba zawsze jest w terenie? Jak wygląda Wasz dzień służby? Mam nadzieję że służba nie należy do monotonnych.
W terenie możesz mieć służbę polegającą na pilnowaniu asfaltu na wylotówce z miasta.
 
Back
Do góry