• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przyjecie do SC

Mam pytanie, czego można spodziewać sie na rozmowie kwalifikacyjnej? (praca w oddziale w Bezledach)
 
no to już teraz wiem dlaczego jestes taki obkuty w sprawach sc? a co nie zadzwonili do ciebie jeszcze? Moze jeszcze zadzwonia... Bo to chyba jeszcze na mobilnych nie dzwonili
 
No :) ale jak by zadzwonili do mnie teraz to bym na granice nie poszedł, za dużo już się dowiedziałem, wole mobilnych ;]
 
tzn czego sie dowiedziałeś? może bys się z nami podzielił informacjami na wiadomy temat. Wiadomo ze kazdy wolałby do mobilnych ja też
 
Wystarczy poczytać forum. Zresztą bez czytania forum wiadomo jak są traktowani funkcjonariusze na granicy, a w szczególności w Bezledach. Zastraszanie itp itd. Mam kilku znajomych pracujących "na pasku" i wystarczająco dużo już sie od nich dowiedziałem. Nie bedę tutaj o tym pisał bo raczej nie chcieliby żebym mówił to co od nich sie dowiedziałem.
 
Kazdy coś tam zawsze mówi, wiadomo nigdzie nie jest jak w bajce, nie zawsze jest różowo. W mobilnych tez wcale nie jest tak cudownie. Tak jak wszedzie, jest różnie. Zreszta moze bedziesz mial okazje sie przekonac. Zycze powodzenia
 
I nie rozumiem czegoś, skoro tak opowiadasz ze tam jest tak źle i że nie warto, to po co składałeś w ogóle papiery?! Po co było zawracać sobie d..., lepiej było siedziec w domu niż jeździć w kółko do olsztyna.
 
Back
Do góry