• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przeszłam rozmowę kwalifikacyjną nie zostałam zaproszona dalej.

Początkujący

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Lipiec 2021
Posty
4
Punkty reakcji
1
Dzień dobry. Przeszłam cały proces rekrutacji wraz z rozmową na której uzyskałam 7 pkt. Mimo to nie zostałam zaproszona dalej na badania i ABO. Dyrektor mnie nie wybrał i podziękowali mi... Mam rozumieć że to już koniec mojej rekrutacji i nie mam co liczyć na dalszy jej ciąg? Czekać na kolejne nabory i składać dokumenty licząc że tym razem może się uda? Z tego co wiem to wszystko jest ważne 12 miesięcy od dnia informacji o wyniku z rozmowy...
 
To oznacza, że pan dyrektor łaskawie spojrzał na Ciebie i szkoda mu było abyś marnowała się w takiej służbie i dzięki temu masz szans znaleźć lepsze miejsce, piszę to bez ironii.
 
To oznacza, że pan dyrektor łaskawie spojrzał na Ciebie i szkoda mu było abyś marnowała się w takiej służbie i dzięki temu masz szans znaleźć lepsze miejsce, piszę to bez ironii.
Jeżeli bardzo zależy Ci na tej robocie, to poszukaj ogłoszeń na zastępstwo...może być do US:cry:
 
Back
Do góry