• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przenosiny do innej służby.

robi ale co zrobic, ale w MSWiA nie ma czegos takiego jak premie kwartalne a to wyrownuje turat te nizsze pobory, podejrzewam ze w SG jest ciezsza sluzba niz w celnej

oswiec mnie zatem co tam jest lepszego poza kasa i organizacja niz u nas, musisz daszkowac, meldowac, w kazdej chwili moga Cie oddelegowac na inna placowke i jeszcze szarpanina z cudzoziemcami

alokacja jest tylko w obrebie Izby w SG moga Cie rzucac po calym kraju i to robia
To słabo podejrzewasz i widać że nie miałeś styczności.

Koledzy, może ktoś coś bliżej o SG?
Czy tylko przypuszczenia, spekulacje i domniemania na podstawie przekazu medialnego?
Pytam szczerze, bo tam aplikuję i chcę wiedzieć z grubsza, jak ciężko może być gdyby się udało.
 
Koledzy, może ktoś coś bliżej o SG?
Czy tylko przypuszczenia, spekulacje i domniemania na podstawie przekazu medialnego?
Pytam szczerze, bo tam aplikuję i chcę wiedzieć z grubsza, jak ciężko może być gdyby się udało.
W którą placówkę SG celujesz?
 
Będzie rygor i bałagan ale takimże którym ktoś jednak panuje, nie jak u nas. Będzie dobrze i bedziesz zadowolony.
 
Kolega policjant to jeszce mało wie o celnictwie i o życiu chyba tez, a ja znam rachmistrzów co na emke z takim stopniem odchodzili także chłopie nawet nie zdajesz sobie sprawy co to alokacja nie znasz historii tym bardziej realiów wypadało by się poduczyć skoro kolor munduru masz inny ...
 
Czy negatywna opinia została wydana w momencie kiedy wszystkie poprzednie były pozytywnej? Jeśli tak było to oczywiście twój kierownik to zwykła łajza i coś więcej, ale przeczołgałbym ich sądowo.
Nikt mnie nie opiniował tak jak jest w ustawie, nagle dostałem opinie negatywną. Po czasie się dowiedziałem że właśnie w związku z SG.
Narazie przed szkółka. Obecnie na wypowiedzeniu, czekam na decyzję o porozumieniu strona.
A tak ogólnie, jak ktoś przechodzi z innych służb do nas to są zadowoleni bo kasa im zostaję, a zadania nie tak stresujace
 
ile masz lat pracy?

Przemysl dobrze zebys nie zalowal. W sluzbach MSWiA bedziesz mial szybsze awanse i troche lepsza kase ale duzo ciezsza sluzbe i wiekszy rygor. Ja przepracowalem 4 lata w policji i tu przyszedlem i nie ma co porownywac, glowa duzo spokojniejsza.
Dopiero co przeszedłem do stałej. A warunki będę miał dużo lepsze.
 
Back
Do góry