• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przeniesienie z Sw

OrlenTeam

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Listopad 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam czy ktoś przenosił się z slużby więziennej do celno skarbowej ? Na jakich warunkach wygląda przeniesienie ?
Zaliczają się lata służby i stopień ?
Dzieki
 
nie słyszałem choć znam kilku byłych celników którzy mieli doczynienia ze służbą więzienną. Ale to było już dawno temu tak z 20 lat. Więc pewnie już nawet wyszli.
 
Zastanawiam się nad zmianą służby wypracowane mam już parę lat w zakładzie i nie chciałbym zaczynam wszystkiego od nowa.
Czy w służbie celno skarbowej na początek służby wysyłani są funkcjonariusze na jakieś szkoły ?
 
W ttm trybie przenoszenia nie ma mowy o służbie więziennej dlatego pytam jak wygląda przeniesienie.
Pewnie nie ma zbyt dużo takich przypadków i możesz nie znaleźć na forum takiej osoby.
Pozostaje wg mnie tylko nabór zewnętrzny.
Jest duże ryzyko że zaczniesz od zera, od służby przygotowawczej.
Najlepiej zadzwoń do kadr i zadaj te pytania fachowcom od HR. Przy naborach jest zwykle podany kontakt.
Na jedno z Twoich pytań mogę Ci odpowiedzieć. Lata służby są zaliczane do wysługi emerytalnej, a do dodatku stażowego wszystkie okresy zatrudnienia (w tym cywilne)
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry