• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przejście z cła do innej służby

K

KiloKituUsuFitu

Gość
Wtam! Jestem już na końcowym etapie postępowanie kwalifikującego do służby w policji. W związku z tym mam pytanie. Jaka jest procedura związana ze odejściem ze służby celnej. W ustawie jest punkt który mówi że f-sza można zwolnić z obowiązku służby w przypadku przejścia do innych służb mundurowych. Ale jak to się formalnie odbywa?
Z góry dziękuję za odpowiedź
 
jeśli to nie tajemnica, to napisz na jakich warunkach (finansowych) przeszedłeś do policji i ile pracowałeś w cle; podobno gdy przechodzi się z innej służby do policji nie obowiązuje całe postępowanie kwalifikacyjne
 
1400 + dodatek stołeczny + inne dodatki
trzeba przejść całą procedurę rekrutacyjną od poczatku do końca
 
No dobrze, ale ja chce wiedzieć coś innego. Co zrobić aby w miarę bezboleśnie odejść ze służby? Zaznaczam, że jestem w służbie przygotowawczej.

czy art.26 ust. 3 ma zastosowanie w moim przypadku?

Art. 26. Funkcjonariusza celnego można zwolnić ze służby w wypadku:
3) powołania do innej służby państwowej, a także objęcia funkcji z wyboru w organach wykonawczych samorządu terytorialnego lub stowarzyszeniach,


Pozdrawiam seredcznie:)
 
Człowieku napisz wypowiedzenie umowy o prace ktora skutkuje rozwiazaniem stosunku pracy po 2 tygodniach albo 1 miesiacu dokladnie nie pamietam ,ot i cala filozofia .
 
Back
Do góry