• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

prośba

Kiedyś, ale bardzo dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma czymś tam... byl bolo z mniejszą ilością 9, star wars nie bytowało ani innych najemników nie bylo, ale teraz jest kas, wasze święto, chura

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Wszyscy oni byli, acz w "innym wydaniu".
Ale skąd to może wiedzieć użytkownik powstały w lipcu tego roku ?!

No chyba, że ów user również jest w "innym wydaniu", tylko wtedy rozumiałby nieco więcej
i nie wysilałby się na nieprzemyślane poparcie poglądu o "sztuczności" Dnia Celnika, ferowanego
przez kolejnego usera także w "innym wydaniu".

Dla przyzwoitości przytocz słowa któregoś przez ciebie wymienionych, w ogóle NIE uznających święta KAS
jako takiego, bo w ich treściach jest absolutnie przeciwnie. Wspominają oni ten dzień jako ŚWIĘTO CELNIKA,
notabene obchodzone jeszcze przed wojną ...
 
Cieszmy się, że mamy święto z zacnym patronem. Nie wiem jak w innych izbach, ale w mojej, DIAS, ze względu na powódź, odwołał uroczystości. Najbardziej z tego się cieszą ci, którzy cyklicznie, co roku, albo i częściej są awansowani. Po cichu bez zbędnego rozgłosu odbiorą należne im awanse, a za rok, albo może jeszcze w styczniu będzie kolejny awansik i podwyżka. Służyć nie umierać.
 
Ostatnia edycja:
. Wspominają oni ten dzień jako ŚWIĘTO CELNIKA,
notabene obchodzone jeszcze przed wojną ...
No wg zarządu to święto powołano w 1999r. To prawda. Ale właśnie dlatego, że obchodzono je jeszcze przed II wojną światową, tak aby tradycji i szacunkowi do tradycji stało się zadość!
 
A ja popieram zdjęcie bana z j.w. oraz @cat, @bwch i wielu innych zasłużonych użytkowników tego forum, które jest tak ważne dla obecnych, byłych i przyszłych kadr podległych MF.
Przepraszam, nie wymieniłem ich i paru innych ale nie wiem którzy jeszcze byli zbanowani, a kto sam zrezygnował ...
 
Back
Do góry