• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Prośba o zablokowanie użytkoników

Status
Zamknięty.

Poss90

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Lipiec 2019
Posty
17
Punkty reakcji
14
Proszę Zarząd Celnicy PL o zablokowanie użytkowników "CAT" oraz "BOLO1999" na forum Celnicy.pl

Użytkownicy brzydko mówiąc wtrącają się w każdy dostępny wątek stworzony na forum, obrzydliwie spamują i wywołują niepotrzebne kłótnie. Przez takie osoby spada ochota na korzystanie z powyższego forum. Sądzę iż powyżsi użytkownicy mają poważny problem w życiu prywatnym a dokładnie brak zainteresowania ze strony innych ludzi swoją osobą dlatego próbują być w centrum uwagi na forum.

Nie można pozwolić aby w/w użytkownicy wtrącali się w każdy stworzony i dostępny wątek oraz wprowadzali zamęt a także psuli merytoryczną rozmowę.

Proszę o jak najszybszą blokadę dwóch użytkowników specjalnej troski.
 
Buahaha...

Każdy wątek? Kłamstwo

Spamują? Dowody

Niepotrzebne kłotnie? A które są potrzebne?

Na jakiej podstawie śmiesz osądzać czyjeś życie osobiste nie mając na ten temat żadnej wiedzy?

Psuli merytoryczną rozmowę? Zobacz chociażby w wątku o podwyżkach dla funków ile razy prosiłem o trzymanie się tematu, odpuszczenie ataków, o propozycje zmian i ich uzasadnienie?

A ponieważ mimo wszystko, mimo braku podstaw, szanuję cię młodziutki stażem userze, pod postem, po lewej stronie, masz opcję zgłoś

Za każdym razem gdy uważasz, że przekroczę regulamin forum, użyj tego i daj upust swoim lękom

Jeśli specjalna troska według ciebie ma polegać na porzuceniu, to mam nadzieję że nie masz i nigdy nie będziesz miał dzieci

Takimi sformułowaniami opluwasz wszystkich, którzy na codzień walczą o zdrowie dzieci
 
Ostatnia edycja:
Proszę Zarząd Celnicy PL o zablokowanie użytkowników "CAT" oraz "BOLO1999" na forum Celnicy.pl

Użytkownicy brzydko mówiąc wtrącają się w każdy dostępny wątek stworzony na forum, obrzydliwie spamują i wywołują niepotrzebne kłótnie. Przez takie osoby spada ochota na korzystanie z powyższego forum. Sądzę iż powyżsi użytkownicy mają poważny problem w życiu prywatnym a dokładnie brak zainteresowania ze strony innych ludzi swoją osobą dlatego próbują być w centrum uwagi na forum.

Nie można pozwolić aby w/w użytkownicy wtrącali się w każdy stworzony i dostępny wątek oraz wprowadzali zamęt a także psuli merytoryczną rozmowę.

Proszę o jak najszybszą blokadę dwóch użytkowników specjalnej troski.
Ostry sprzeciw!!!
Ich forum leczy z kompleksów. Co Ci to drogi forumowiczu przeszkadza?
A kto będzie pisał erudycyjne wywody w kwestii maksymalnego skomplikowania spraw prostych?
Proszę, daj spokój, fajnie z nimi jest.
Ja lubię ich czytać.
Bez nich forum będzie nudne.
 
Napisałem post w temacie podwyżek, który został natychmiast usunięty, i inne napisane dzisiaj przez mnie też.
Więc powtórzę tutaj:
Jestem członkiem ZZ CELNICY i mam takie samo prawo pisać głupoty jak CAT i BOLO1999!
 
Proszę Zarząd Celnicy PL o zablokowanie użytkowników "CAT" oraz "BOLO1999" na forum Celnicy.pl

Użytkownicy brzydko mówiąc wtrącają się w każdy dostępny wątek stworzony na forum, obrzydliwie spamują i wywołują niepotrzebne kłótnie. Przez takie osoby spada ochota na korzystanie z powyższego forum. Sądzę iż powyżsi użytkownicy mają poważny problem w życiu prywatnym a dokładnie brak zainteresowania ze strony innych ludzi swoją osobą dlatego próbują być w centrum uwagi na forum.

Nie można pozwolić aby w/w użytkownicy wtrącali się w każdy stworzony i dostępny wątek oraz wprowadzali zamęt a także psuli merytoryczną rozmowę.

Proszę o jak najszybszą blokadę dwóch użytkowników specjalnej troski.
Nie znam Ciebie ale odnoszę wrażenie, że to ty wymagasz specjalnej troski a nie użytkownicy których krytykujesz.

Wara od nich!!!
 
Mogę się z Catem i Bolo nie zgadzać, jednak ich szanuję i uważam, że mają pełne prawo być i pisać na tym forum. Takie uwagi zgłaszaj na skarbowcy.pl, tam bana się dostaje za samo noszenie munduru.

Wysłane z mojego BLN-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Proszę Zarząd Celnicy PL o zablokowanie użytkowników "CAT" oraz "BOLO1999" na forum Celnicy.pl

Użytkownicy brzydko mówiąc wtrącają się w każdy dostępny wątek stworzony na forum, obrzydliwie spamują i wywołują niepotrzebne kłótnie. Przez takie osoby spada ochota na korzystanie z powyższego forum. Sądzę iż powyżsi użytkownicy mają poważny problem w życiu prywatnym a dokładnie brak zainteresowania ze strony innych ludzi swoją osobą dlatego próbują być w centrum uwagi na forum.

Nie można pozwolić aby w/w użytkownicy wtrącali się w każdy stworzony i dostępny wątek oraz wprowadzali zamęt a także psuli merytoryczną rozmowę.

Proszę o jak najszybszą blokadę dwóch użytkowników specjalnej troski.

Czy zablokowanie U Ż Y T K O N I K Ó W ma dotyczyć też np. @koń'a bo to bliskie słowo ???
Proszę też o szczegółowe wyjaśnienie które MERYTORYCZNE (?!) rozmowy i w jaki sposób ZEPSULI wymienieni userzy ???
Pewnie nie zawsze mają rację ale jak dotąd niewielu jest aż tak merytorycznych jak oni, a jako "straż obywatelska" sprawdzają się wyśmienicie!!!
Wypadałoby też wykazać jakimi genialnymi i merytorycznymi uwagami zasłużył się user @Poss90, że ośmiela się zabierać ukryty za nickiem głos, snując pseudopsychologiczne twierdzenia???
Pytam czy to NORMALNOŚĆ w myśleniu żądać żeby to właśnie on miał decydować, na co można pozwalać???
A może to pani vicedyrektorka narobiła już w gacie, bo "przypadkiem" trafili oni w którymś z tematów w jakiś niebezpieczny dla niej punkt???
Dlaczego pozwala się na nieuprawnioną, niezgodną z regulaminem ocenę ludzi przez nowego użytkownika, który nie ma nawet bladego pojęcia, ilu i ile im zawdzięcza (a może właśnie dobrze wie i chwyta się brzytwy)???
Dlatego ja proponuję zablokowanie usera @Poss90 !!!
 
Impertynencja i bezczelność zwykle mnie irytuje. W tym wypadku jednak wywołała jedynie uśmiech.
Szkoda że nie mam moda tutaj... :)
Może niech ktoś się zlituje i pomoże osobom które czują się uciskane, obrażane, poniżane przez Bola i Cat-a, Zwłaszcza że większość z tych nicków nie kojarzy się z niczym konkretnym. W odróżnieniu od Wyżej Wymienionych.
 
Masz poczucie humoru, to widać. Ja ostatnio chodzę trochę wkur...ny, więc korzystając z okazji zapytam, co bierzesz? Nie od kogo, tylko co. Też bym to chciał. Tylko podaj dawkę, bo wydaje mi się że ty masz odrobinę za wysoką.
Pozdrawiam i życzę dalszej owocnej twórczości.
 
Konia też bym zablokował. Za długie posty pisze.
 
Myślę, że etymologicznie Cat nie jest od kota, lecz od kata (może kąta).
Strach się bać.
,
nie chodziło mi o cata tylko o pisownię "bioro" nie znam takiego słowa:unsure:, ale może za stary jestem. Młodzież czasami dziwnie gada:)
 
...
Jak kot to i koń!

Zastanawia mnie, czemu tak łatwo niektórym oceniać, opisywać, określać i nazywać ludzi,
których w ogóle się nie zna ?!

Jestem na forum -naście lat i choć wiele mi brakuje do ideału, to długoletni użytkownicy
jakoś mnie tolerują, bo być może kojarzą jakieś moje komentarze pozytywnie. Świeżaki
widzą tylko zło - ciekawe czy świadczy to o mnie, czy raczej o nich ?!

Sądy o "leczeniu kompleksów" nieustannie mnie bawią, gdyż zdecydowanie dotyczą osób
je wypowiadających - popracują jeszcze parę lat w tym zawodzie, to zrozumieją, że taka
robota z takimi przełożonymi jak wcześniej w cle, a teraz w KAS albo kogoś zniszczy albo
wyleczy z wszelkich możliwych kompleksów.
Mnie wciąż usiłuje - jak na razie - zniszczyć, a wątpię, by udało się jej tego dokonać nawet
przy pomocy "młodych i ambitnych" krzykaczy i to niby "swoich", bo jestem dzięki nim
jeszcze mocniejszy.

Przy okazji, po raz kolejny wyjaśniam - "cat" - dla zarażonych anglosaskim zboczeniem
językowym, może być "kotem", lecz choć lubię koty, to mój nick nim nie jest. Jesteśmy
w Polsce dlatego "c-a-t", to inicjały polskich słów.
Muszę się też przyznać do bardzo wątpliwego skojarzenia, więc z góry przepraszam,
ale nick @kontrolerka wyraźnie odstaje od związku z cłem, przywodząc na myśl (także
mentalnością) kobietę - "kanara" ...


 
Cat przyjacielu szkoda twojego czasu, gość który zapoczątkował ten temat niejaki Poss90 do tej pory, nie dokonał żadnego nowego wpisu,
podpuścił was drodzy forumowicze a wy skaczecie sobie do gardeł.

CAT i BOLO jak każdy z nas mają swoje przyzwyczajenia i wady, ale w ogólnym rozrachunku są OK (y):giggle:

Dlatego proponuję zaniechać i pozwolić umrzeć temu wątkowi z powodu braku wpisów. :unsure:
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry