• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

praca w SC

G

Gość

Gość
Mam ukończone studia magisterskie, specjalizacja prawo i administracja Celna. Znam język angielski , od dwóch lat staram sie o pracę w IC Kraków i nic. Co jeszcze musze posiadać skoro wykształcenie kierunkowe nie wystarczy.?????
 
Podobno jest takie przyszłowię "jeśli nie wiesz o co chodzi, to chodzi o kasę" 8) ale nie bierz tego na serio, to taki mały żarcik :twisted:
 
Ale chyba nie mozna wszystkiego kupic za kase??? Czy wy wszyscy trafiliscie w ten sposob do SC???? Poradzcie co zrobic. :cry:
 
Akurat mój przypadek wygląda tak, że właśnie biorę udział w rekrutacji, ale myślę że nigdy nie dał bym pieniędzy żeby przyjeli mnie do SC. Chyba że miał bym w tym jakiś inny interes :twisted:
 
PRZENIESIONE
Izabela
Gość

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 7:36 pm Temat postu: zawod celnik
Opis: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post
Czy ktokolwiek moglby napisac co mam zrobic zeby miec zawod celnika, wlasnie koncz ekonomie na uniwerku w gdansku a dokladnie transport i logistyke,
Czytalam o kursie czy to wystarczy?
Powrót do góry

Gość

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 10:03 pm Temat postu:
Opis: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post
Radzę się pospieszyć bo CELNIK to gatunek wymierający.Naukowcy alarmują że już w okolicach pierwszego kwartału przyszłego roku przedstawiciele tej populacji wyginą bezpowrotnie! Shocked
Powrót do góry


Gość

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 10:07 pm Temat postu:
Opis: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post
Celnik to brzmi dumnie. Łatwa zdobycz w CBŚ.
 
Back
Do góry