Pożegnanie funkcjonariuszy przez NUCS

MOTYW-ACJA

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
64
Jakie to miłe, że nowy Naczelnik UCS spotkał się z funkcjonariuszami odchodzącymi na emeryturę i podziękował im za wieloletnią służbę. Świadczy to o kulturze i szacunku do podwładnych. Dotychczasowe zachowanie kadry.... przemilczę.

Hunter1

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
152
Witam... Fakt, miłe taka po prostu normalność...A nasza kadra?.... W większości przypadków to obraza dla ... określenia oficer...

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 346
Witam... Fakt, miłe taka po prostu normalność...A nasza kadra?.... W większości przypadków to obraza dla ... określenia oficer...

Nasze ŁOFICERY, "żegnały" wszystkich "odchodzących" krzyżem na drogę i przez kupę kamieni,
często uzupełniając o biczowanie i opluwanie.
Ci, nawet po zdjęciu generalskich pomponów jako cywile, przejawiają oznaki odczłowieczenia ...

koń

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
128
Miasto
Góral ze Śląska
Komunikat DIAS
  • Z upływem dnia 31 lipca 2020 r. Szef Krajowej Administracji Skarbowej odwołał Pana Andrzeja Szymczyka ze stanowiska Naczelnika Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach.
  • Z dniem 1 sierpnia 2020 r. Szef Krajowej Administracji Skarbowej powołał Panią Martę Markowską na stanowisko Naczelnika Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach.

Basic

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
327
@koń, czy wiesz coś więcej nt. noweego naczelnika ucs P. Marty Markowskiej???? Kto to???

Ostatnia edycja:

alone

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
116
Pani z byłego UKS, ultra szybka kariera, nie darzy sympatią prawdziwych funkcjonariuszy, chyba , że są "dyspozycyjni " na swoj sposób, ta nominacja dla mnie jest sygnałem z MF że nie traktuje poważnie SCS

zollman

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
19
@koń, co do kompetencji nowej pani naczelnik niech świadczą fakty. Do tej pory, jako zastępca naczelnika odpowiadała za pracę ds-ów. z tego co mi wiadomo (a nie jest tajemnicą) nie zrobiła nic aby uzdrowić sytuację w dochodzeniówce.
Ale, jak to się mówi, dajmy jej szansę, być może będzie odważna i dokonana zmian kadrowych i to nie tylko w ds-ach ale również w orzecznictwie czy też kontroli i analizie ryzyka. Być może zawnioskuje o zmiany struktury ucs-u która jest niewydolna. jednym słowem, po owocach ją poznamy.

Drogowiec

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
209
@koń, co do kompetencji nowej pani naczelnik niech świadczą fakty. Do tej pory, jako zastępca naczelnika odpowiadała za pracę ds-ów. z tego co mi wiadomo (a nie jest tajemnicą) nie zrobiła nic aby uzdrowić sytuację w dochodzeniówce.
Ale, jak to się mówi, dajmy jej szansę, być może będzie odważna i dokonana zmian kadrowych i to nie tylko w ds-ach ale również w orzecznictwie czy też kontroli i analizie ryzyka. Być może zawnioskuje o zmiany struktury ucs-u która jest niewydolna. jednym słowem, po owocach ją poznamy.
Jeśli te owoce mają mieć smak i kształt togo co w tym roku działo się i dzieje się dalej w DS-ach to żal mi tych niedobitków co tam jeszcze są i tych nieszczęśników z łapanki zesłanych tam - takiej skali odejść z DS-ów nie pamiętam - jeśli 30% a może i więcej składu odchodzi to faktycznie atmosfera w DS-ach musi być "przesympatyczna" - ale to tylko moje starcze przemyślenia :unsure:.

Hunter1

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
152
Z tego, co słyszałem, ta Pani nie czuje Służby... Inny tok myślenia... Coraz większa degradacja Służby i funkcjonariuszy...

Do góry