Podziękowanie odchodzącym funkcjonariuszom przez NUCS

MOTYW-ACJA

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
72
Jakie to miłe, że nowy Naczelnik UCS spotkał się z funkcjonariuszami odchodzącymi na emeryturę i podziękował im za wieloletnią służbę. Świadczy to o kulturze i szacunku do podwładnych. Dotychczasowe zachowanie kadry.... przemilczę.

Hunter1

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
172
Witam... Fakt, miłe taka po prostu normalność...A nasza kadra?.... W większości przypadków to obraza dla ... określenia oficer...

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 415
Witam... Fakt, miłe taka po prostu normalność...A nasza kadra?.... W większości przypadków to obraza dla ... określenia oficer...

Nasze ŁOFICERY, "żegnały" wszystkich "odchodzących" krzyżem na drogę i przez kupę kamieni,
często uzupełniając o biczowanie i opluwanie.
Ci, nawet po zdjęciu generalskich pomponów jako cywile, przejawiają oznaki odczłowieczenia ...

koń

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
131
Miasto
Góral ze Śląska
Komunikat DIAS
  • Z upływem dnia 31 lipca 2020 r. Szef Krajowej Administracji Skarbowej odwołał Pana Andrzeja Szymczyka ze stanowiska Naczelnika Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach.
  • Z dniem 1 sierpnia 2020 r. Szef Krajowej Administracji Skarbowej powołał Panią Martę Markowską na stanowisko Naczelnika Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach.

Basic

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
353
@koń, czy wiesz coś więcej nt. noweego naczelnika ucs P. Marty Markowskiej???? Kto to???

Ostatnia edycja:

alone

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
117
Pani z byłego UKS, ultra szybka kariera, nie darzy sympatią prawdziwych funkcjonariuszy, chyba , że są "dyspozycyjni " na swoj sposób, ta nominacja dla mnie jest sygnałem z MF że nie traktuje poważnie SCS

zollman

Użytkownik
Punkty reakcji
33
@koń, co do kompetencji nowej pani naczelnik niech świadczą fakty. Do tej pory, jako zastępca naczelnika odpowiadała za pracę ds-ów. z tego co mi wiadomo (a nie jest tajemnicą) nie zrobiła nic aby uzdrowić sytuację w dochodzeniówce.
Ale, jak to się mówi, dajmy jej szansę, być może będzie odważna i dokonana zmian kadrowych i to nie tylko w ds-ach ale również w orzecznictwie czy też kontroli i analizie ryzyka. Być może zawnioskuje o zmiany struktury ucs-u która jest niewydolna. jednym słowem, po owocach ją poznamy.

Drogowiec

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
217
@koń, co do kompetencji nowej pani naczelnik niech świadczą fakty. Do tej pory, jako zastępca naczelnika odpowiadała za pracę ds-ów. z tego co mi wiadomo (a nie jest tajemnicą) nie zrobiła nic aby uzdrowić sytuację w dochodzeniówce.
Ale, jak to się mówi, dajmy jej szansę, być może będzie odważna i dokonana zmian kadrowych i to nie tylko w ds-ach ale również w orzecznictwie czy też kontroli i analizie ryzyka. Być może zawnioskuje o zmiany struktury ucs-u która jest niewydolna. jednym słowem, po owocach ją poznamy.
Jeśli te owoce mają mieć smak i kształt togo co w tym roku działo się i dzieje się dalej w DS-ach to żal mi tych niedobitków co tam jeszcze są i tych nieszczęśników z łapanki zesłanych tam - takiej skali odejść z DS-ów nie pamiętam - jeśli 30% a może i więcej składu odchodzi to faktycznie atmosfera w DS-ach musi być "przesympatyczna" - ale to tylko moje starcze przemyślenia :unsure:.

Hunter1

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
172
Z tego, co słyszałem, ta Pani nie czuje Służby... Inny tok myślenia... Coraz większa degradacja Służby i funkcjonariuszy...

inspektor kot

Użytkownik
Punkty reakcji
20
Oni są sympatykami PIS-u jak i większa część Kierowników dlatego nie liczyłbym na jakieś zmiany.

Jozef

Użytkownik
Punkty reakcji
22
Bo to są "łoficery", a nie oficerowie! Tamci zostali "ucywilnieni" ...
Nie bądź śmieszny. Którzy to ci ucywilnieni byli takimi "oficerami". Jaka służba taka kadra. Co to za oficer po kursie paro tygodniowym (chyba dwu). Niektorz w ogóle nie byli.

Zuziacoll

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
142
Boję się otwierać tego posta. Ciągle myślę , że to kolejni nie doczekali emki .
Lepiej brzmiało by : podziękowania dla funkcjonariuszy przez nucs .
Nawiasem mówiąc to mnie nikt nie pożegnał odchodząc na emeryturę i nie płacze .
Naczelnikostfo pewnie w tym bałaganie nie wie kto jest w s;uzbie a kto poza nią .

koń

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
131
Miasto
Góral ze Śląska
Nie bądź śmieszny. Którzy to ci ucywilnieni byli takimi "oficerami". Jaka służba taka kadra. Co to za oficer po kursie paro tygodniowym (chyba dwu). Niektorz w ogóle nie byli.
To ty jesteś śmieszny!
Osobiście znam oficera (prawdziwego!), którego "ucywilniono" właśnie dlatego, że "nie pasował" do "łoficerów" ...

Jozef

Użytkownik
Punkty reakcji
22
To ty jesteś śmieszny!
Osobiście znam oficera (prawdziwego!), którego "ucywilniono" właśnie dlatego, że "nie pasował" do "łoficerów" ...
"prawdziwy oficer"- co przez to rozumiesz?.Przeszedł z woja, czy policji???. Bo chyba nie jest to w/g Ciebie oficer z nadania SC.

Falcon

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
111
"prawdziwy oficer"- co przez to rozumiesz?.Przeszedł z woja, czy policji???. Bo chyba nie jest to w/g Ciebie oficer z nadania SC.
Sorki że się wtrącam ale odnoszę wrażenie że nie rozumiesz co Kolega ma na myśli. A to oznacza że nigdy tego nie zrozumiesz ( bez obrazy-mój wpis nie jest złośliwy). Szczerze pozdrawiam.

Do góry