• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

powychodzili pierwsi celni z Przemyśla z zarzutami !

kiedy zapadały wyroki o tymczasowym aresztowaniu celników na salę rozpraw nie wpuszczono innych osób więc kto miał przyglądać się temu procederowi? zostali sami jak osaczone owce...kiedyś prokurator powiedział do mojej żony..."pani mąż zdenerwował sędziego bo nie chciał się przyznać!"...to jest właśnie oblicze co poniektórych sędziów w naszej sprawie a wyrok o tymczasowym aresztowaniu był już dawno napisany i zapisany na komputerze..zmieniano jedynie nazwiska/ i to z błędami/i już po chwili kibitka mknęła z jeńcem do więzienia z prędkością 160km/h rozklekotanym polonezem zwalniając jedynie przed foto radarami....nie mamy się co łudzić,że któryś z dyrektorów będzie bronił aresztowanych celników bojąc się o własny "stołek"...nie słyszałem aby któryś z dyrektorów poniósł jakąkolwiek odpowiedzialność za brak nadzoru natomiast słyszałem,że jednego ptaszka przepędzono za protest celników, który nota bene władza sama sprowokowała.....
 
kiedy czytałem sprawozdania ze spotkania warszawskiego aż mną zatrzęsło a nie powinno bo już od dawna widzę jak władza bawi się nami, bawi się w kotka i myszkę, raz obiecując poprawę a raz strasząc swoich funkcjonariuszy..przymusową alokacją.....nie mamy co marzyć o emeryturach mundurowych i jest to dowodem o likwidacji tych służb niech cyt. z tego sprawozdania będzie dowodem...."[FONT=&quot]Mamy nieodparte wrażenie, że podobnie jak na początku kwietnia 2008 w Świdrze spotkania MF ze związkami zawodowymi są pozoracją dialogu społecznego i mają na celu jedynie dopełnienie ustawowego wymogu. Żadne bowiem istotne uwagi podnoszone przez Związki Zawodowe nie zostały uwzględnione, ani teraz, ani też na przełomie marca/kwietnia w Świdrze".....tak, to są jedynie pozorne działania i niczego nowego od "nich" się nie spodziewajmy[/FONT]
 
Jak przewiduje MF w przyszłym roku 50% z celnych zwolnionych w wyniku pomówień i samooskarżeń POWRÓCI DO PRACY ,przygotowano na to środki !!
 
Niestety Dyrektor będzie najprawdopodobniej zwalniał ludzi zawieszonych po okresie 12 miesięcy zgodnie z nowa 25 i to by było tyle a środków nie ma, a z tego co widać spraw nieprędko ujrzy światło dzienne.
 
a dyrektor nie boi się ,że i po niego mogą przyjść smutni panowie?niech nie będzie taki do przodu
 
Kochani, Kiedy Wreszcie S. S. Przyzna Się Do Wszystkich Swoich Grzeszków? Może Obciąża Dalej Swoich Kolegów? Współpracując Z Naszym Prokuratorkiem. Pragnę Poinformować,że Ostatnio Położył Przed Zielonym Domkiem Kostkę Oczywiście W Nienadowej.a Nas Wszystkich Zatrzymanych Uważa Za Kryminalistów I Złodziei.pamiętaj Drogi "kolego" Nosił Wilk Razy Kilka - Ponieśli I Wilka. Stare , Ale Prawdziwe.
 
Back
Do góry