• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Porządek na forum

Twój post Old`ie dowodzi, że nie zrozumiałeś przekazu Janka.
To, że przestrzegamy zasad ruchu drogowego, nie oznacza jeszcze, że jestesmy przeciwko demokracji.
To, że jestesmy za przestrzeganiem regulaminu, nomen omen, forum które założył Sławek Siwy, nie oznacza że jestesmy przeciwko założycielowi.
 
Dajcie już spokój, ta dyskusja nie ma większego sensu…

Tak jak napisał j_a_nek, forum bez rejestracji (a może i z weryfikacją adresu e-mail) nie ma większego sensu – mówimy tu o forum z prawdziwego zdarzenia a nie o jakimś śmietniku. Jest jednak pewien problem, który zauważyłem po kilku miesiącach działania forum: Nie chciałbym nikogo obrażać ale nasza społeczność jest troszkę, jak by to powiedzieć… słabo orientująca się w serfowaniu po internecie a co dopiero w korzystaniu z dobrodziejstw wymiany poglądów na forum.

Kilka przykładów jeśli chodzi o sam internet – w statystykach serwera na którym znajduje się forum jest podgląd haseł (fraz) które ludzie wpisują w wyszukiwarkę (google, onet, wp netsprint i inne) celem znalezienia odpowiedniego adresu strony internetowej, który będzie zawierał właściwe informacje – zgadnijcie jakie hasło (frazę) wpisują ludzie celem odnalezienia tego forum (?) www.celnicy.pl. Dziwne, prawda ? Zamiast wpisać znany adres w przeglądarkę internetową, część z Nas „szuka znanego adresu”.

Jeśli chodzi o samo forum, wiele osób pisząc jakiś post i widząc kilkanaście ikonek klika w nie bezmyślnie nie wiedząc, że przytrzymanie kursora nad każdą z nich wyświetli jej znaczenia i przykład zastosowania czego efektem są „dziwne” znaczki w tekście postu.

Na koniec powiem tylko tyle, że jeśli to forum ma funkcjonować długo i profesjonalnie to w pewnej chwili jednak będzie wymagało wprowadzenia pełnej rejestracji (z weryfikacją adresu e-mail) nawet na czytanie – proszę zerknąć na inne fora, skupiające jakieś grupy zawodowe (skarbówka lub policja) czy nawet hobbystyczne (np. na hodowców rybek akwariowych czy kotów). Panuje tam ład i porządek a tym samym informacje tam zawarte są w pewnym stopniu bardziej wiarygodne. Dlatego też warto pomyśleć już teraz o założeniu sobie choćby darmowego adresu e-mail aby być przygotowanym na zmiany…

I na zakończenie. Takie "restrykcje" mają również na celu zabezpieczenie się przeciw wpisom będących SPAMEM – na dzień dzisiejszy spamerskie posty nie robią aż takiego strasznego problemu(choć wiele z tych postów, które pozostają na forum pewnie spora część z Was właśnie tak by nazwała), więcej jest rejestracji użytkowników podających w formularzu rejestracji adresy swoich stron celem zdobycia potencjalnych klientów. (To takie info dla znających temat…)

Pozdrawiam licząc na nie komentowanie zdublowanych wpisów nie_celnika i innych foromowiczów, a zgłaszanie nowych nieprawidłowości i naruszeń w działaniu forum i zachowaniu użytkowników.

P.S.
na 531 zarejestrowanych użytkowników Regulamin korzystania z forum przeczytało 276 osób, choć liczba ta jest bardzo zawyżona… (276 to liczba wyświetleń regulaminu) – dane na dzień 31.10.2006 r.

W grudniu zrobię też spory porządek na forum. Obecnie nie mam na to czasu - za co przepraszam.

pozdrawiam raz jeszcze
 
Właśnie trafiłem na interesującą reklamę Apple

"Odmieńcy, buntownicy. Ci, którzy widzą rzeczy inaczej. Można ich chwalić lub szkalować. Ale jednego nie można, ignorować ich. Ponieważ to oni dokonują zmian."-Reklama Apple

Wyrazy szacunku za ogromny wkład pracy i środków w stworzenie oraz prowadzenie Forum Służby Celnej dla Kol. S. Siwego
 
nie_celnik napisał:
Wyrazy szacunku za ogromny wkład pracy i środków w stworzenie oraz prowadzenie Forum Służby Celnej dla Kol. S. Siwego
Najlepiej przejawiać szacunek poprzez stosowanie się do regulaminu.
nie_celnik napisał:
Właśnie trafiłem na interesującą reklamę Apple
Czy nie lepiej z tymi reklamami do karczmy? Zapraszam tam. Miej szacunek i pomyśl o tym.
_____________________________________________________
Ja również trafiłem na fajną. :)
„Czy wyciskasz maksimum z kiełbaski?” (hasło do kampanii piwa)
 
Back
Do góry