• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Porcelanka-Krecik Burmistrzem Rzepina!?

jabol

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
2 160
Punkty reakcji
258
Miasto
RP
Doszły mnie słuchy, że nasz były, ukochany, najwspanialszy, niezastąpiony, boski - bez troski, ma chęć zostać Burmistrzem Rzepina. Czy to znowu plotki, czy znudziło mu się na razie granie szarej eminencji? Ma dużo kolesi na stołkach burmistrzowskich, wojewodowskich. Wydawało mi się, że dostanie jakiś stołek w Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, ale gdyby tam poszedł, to pracował by już tam prawie klan Krecików.
 
ZawóDyrektor obojętnie czego

Marzyć o stołkach można w nieskończoność, gorzej jesli w złą stronę pójdą sprawy prowadzone przez zaprzyjaźniony Komisariat Policji w Rzepinie. :oops:
 
Wyjście Awaryjne

Pamietasz ~niepokorny taki film Wyjście Awaryjne? He, he...podłość ludzka nie zna granic, co? :D
 
Wyjście awaryjne

Film pamiętam, takie układy sa w większośći miast i miasteczek. Jesli chodzi o zaprzyjaźniony komisariat to odsyłam do sprawy z tamtego roku, w sprawie młodych ludzi puszczających podrabiane banknoty w obieg. Mieszkańcy okolic Rzepina wiedzą :lol: o czym piszę i kogo UKARANO. :lol:
 
Chyba żartujecie z tą kandydaturą na Burmistrza.Do prima aprilis jeszcze daleko.Chłopina ma obecnie megakłopoty,że na jakiś czas,gdyby tylko mógł to skryłby się pod ziemię. Z perspektywy czasu jedno można stwierdzić.Czasami miał aspiracje, tupet i próbował bić rekordy chamstwa. Jednak w stosunku do obecnego (spadochroniarza ze Szczecina) pozostaje tylko małym Mikim :lol:
 
Też słyszałem o jego kłopotach. :( Leżącego nie kopie się! Chyba że macie nierozliczone osobiste rachunki, a to już inna sprawa. Niemniej jednak, nie jest miłe, przynajmniej publiczne szarpanie czyjejś rodziny. Fakt, nie da się ukryć,że synek w przeszłości był zamieszany. Zresztą nie on sam.Przykład brał z kolegi, syna Komendanta Komisariatu Kolejowego i innych "wynalazców". W tym przypadku wszystkim zamieszanym się mykło. Było,minęło. Co miał, go zastrzelić. Nie mówcie tylko,że sami w młodości byliście aniołami. Jeśli zaprzeczycie, to znaczy, że zawody Wam się pomerdały.Trzeba było pójść do seminarium, to teraz nie byłoby problemów z celną profesją.
 
sprawa synow to jezeli chodzi o tego drugiego to sprwa już przedawniona a nie z ubiegłego roku ponadto Komisariat Kolejowy w Rzepinie został juz zlikwidowany w 1999 roku to już 7 lat odejmij sobie siedem lat i zastanów sie co wtedy robiłes????????? jeden z drugim BRAŁEŚ ile sie dało, jak się dało i od kogo się dało widać to na tz.ZŁODZIEJOWIE w Rzepinie :D i to widać a nawet da się namacać fajnie czyż nie ??????? A ta cała reszta to tylko PIS-owski pijar
 
Z tym braniem przez wszystkich i wszędzie, to sobie gościu daj na wstrzymanie (kiedyś,to takie twarde czekoladki na rozwolnienie w aptekach były).
Gdybyś w tym czasie robił w administracji, to co najwyżej rolkę papieru byś wziął z kibla dyrektorskiego. Nie ceń wszystkich jedną miarką, bo przez takich osądzających, rozpowszechniających bzdury, to wstyd mi w tym mundurze chodzić. Brak pracy na rynku, więc wyjścia nie mam,jednak uczciwa-goła pensja do odpowiedzialnego utrzymania rodziny musi wystarczyć!
 
Back
Do góry