• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pół ROKU TEMU NPISAłEM

B

batman

Gość
Pissałem że czs na porzadki z niekompetentymi ludzmi, niekompetentną kadrą, UB i SB cją czas start, wychodowaliście potworka przez swoje gierki to zaczynamy, część spraw już jest w IPN, część w ABW reszta w CBA nie wierzycie? Obiecałem Rewolucję? i zrobiłem troszkę porządków, ale to tylko mały początek ... witaj kochany 2007 roczku, gińcie Ci co myśleli że są wieczni. POWRóT, ZEMSTA JEST SłODKA!
 
samochwala w koncie stala

zrobiles porzadki? jakie? moze sie pochwalisz, taki wielki trud wymaga publicznego nagrodzenia a przynajmniej braw.
 
NO nie zgadzam się z Tobą !!

Jakie porządki ?? MW stary gość z układów po byłym dyrektorze człowiek bez jakichkolwiek kompetencji został Naczelnikiem (v-ce) UC w Toruniu !! To ma być porządek ?? Chłopie teraz stare wraca wszyscy Ci którzy za czasów rządów SLD 10 lat temu rządzili wracają na stołki to ma być nowe ???. Hmmm miałem o Tobie inne zdanie ale widzę że ty piszesz bzdety bo należysz do tej kliki z przed 10 lat !! Daj sobie już na luz i nie zabieraj więcej głosu na tym forum.
Pozdrawiam
 
Oj, Spoko, chyba troszkę cię poniosło.
Czy ktoś z czasów SLD jeszcze się uchował, bo z tym V-ce naczelnikiem to trafiłeś jak kulą w płot. :?: :!: :?: :!: :?: :!:
 
Fakt, podobno w kadrach pomylili kwity i nie tego zastępcę zdjęli. Mieli czerwonego, a wyszedł ten drugi :shock:
 
No fakt, jak poleciał jeden z Marków i Don Kartofel to myślałem, że kluczem do zmian jest posiadanie czerwonej legitymacji. Ale z tymi Markami coś się pokręciło. O co tu chodzi? :?: :?: :?:
 
Re: NO nie zgadzam się z Tobą !!

spoko napisał:
Jakie porządki ?? MW stary gość z układów po byłym dyrektorze człowiek bez jakichkolwiek kompetencji został Naczelnikiem (v-ce) UC w Toruniu !! To ma być porządek ?? Chłopie teraz stare wraca wszyscy Ci którzy za czasów rządów SLD 10 lat temu rządzili wracają na stołki to ma być nowe ???. Hmmm miałem o Tobie inne zdanie ale widzę że ty piszesz bzdety bo należysz do tej kliki z przed 10 lat !! Daj sobie już na luz i nie zabieraj więcej głosu na tym forum.
Pozdrawiam

a najbardziej tragiczne w tym wszystkim jest to, iż nowi-starzy będąc totalnymi ignorantami z działki, którą zajmuje się służba celna chcą stanowić nowe standardy tkwiąc w przekonaniu o swoich kompetencjach i znajomosci zagadnień w kierowanym przez siebie pionie tylko dlatego że zostali powołani na stanowisko kierownicze

to musi sie źle skończyć :twisted:
 
teraz macie jedną wielką kompetencję, a największą w audycie i na 2 piętrze
nie była dobra Agnieszka, jest Lucyna,
nie podobał się Marek, jest Sławek,
zły był Michał, jest Wojciech,
Tomek był do bani, jest Sławuś,
itd, itp.
ale co to zmieni dla szeregowców?
Niektórym obecny dyro dołoży przy podwyżkach ale za pół roku przyjdzie nowy o co wtedy?
Znowu trzeba będzie lizać, żeby się łaski doprosić. To dotyczy nie tylko szarych ale paru naczelniczków. Dobre jest to, że dyrekcja też niektórym podwładnym musi lizać, a przynajmniej ich żonkom, prawda Panie Zbyszku?
 
ale kino ...

Pissałem że czs na porzadki z niekompetentymi ludzmi, niekompetentną kadrą, UB i SB cją czas start, wychodowaliście potworka przez swoje gierki to zaczynamy, część spraw już jest w IPN, część w ABW reszta w CBA nie wierzycie? Obiecałem Rewolucję? i zrobiłem troszkę porządków, ale to tylko mały początek ... witaj kochany 2007 roczku, gińcie Ci co myśleli że są wieczni. POWRóT, ZEMSTA JEST SłODKA!


BATMAN (ucichł) FOREVER
 
Back
Do góry