• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podziękowanie za pracę w Służbie Celnej

W

Wojtek102

Gość
Drodzy Koleżanki i Koledzy:
Miło mi wszystkich poinformować, że z końcem października zakończyłem swoją przygodę ze Służbą Celną, a tym samym zakończyłem pracę w Izbie Celnej w Toruniu w Audycie Wewnętrznym. Pragnę wszystkim podziękować za wieloletnią współpracę i jednocześnie przeprosić tych, którym wyrządziłem jakąkolwiek szkodę. W trakcie tych trzynastu lat dzięki Wam nauczyłem się wielu rzeczy i dużo osiągnąłem. Zawarłem też wiele cennych znajomości, które, mam nadzieję, przetrwają lata całe.
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie, Wojtek.
 
Drodzy Koleżanki i Koledzy:
Miło mi wszystkich poinformować, że z końcem października zakończyłem swoją przygodę ze Służbą Celną, a tym samym zakończyłem pracę w Izbie Celnej w Toruniu w Audycie Wewnętrznym. Pragnę wszystkim podziękować za wieloletnią współpracę i jednocześnie przeprosić tych, którym wyrządziłem jakąkolwiek szkodę. W trakcie tych trzynastu lat dzięki Wam nauczyłem się wielu rzeczy i dużo osiągnąłem. Zawarłem też wiele cennych znajomości, które, mam nadzieję, przetrwają lata całe.
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie, Wojtek.

Powodzenia.:)
 
Drogi Wojtku wielka szkoda, że Ciebie już z nami nie ma. Byłeś wspaniałym, zaangażowanym i kompetentnym funkcjonariuszem. Wszelkie zadania przez Ciebie były wykonywane wzorowo. Pozostaniesz w naszej pamięci jako dobry kolega. Izba wiele straciła przez Twoje odejście ze służby.
Powodzenia w nowym miejscu pracy.
Zapomnijmy o urazach. Pa.
 
Back
Do góry