• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podziekowania za oficera

N

Nie zarejestrowany

Gość
My , przyszli (juz lada moment) oficerzy SC chcemy podziekowac niszowej organizacji zwiazkowej za umozliwienie nam upadłym aniołom cła, wejscia w struktury oficerskie. To nic, ze niektorzy z nas nie mają matur ( ci co byli kierownikami w latach 80 ale wtedy matura znaczyła wiecej niz teraz doktorat), nie maja poswiadczen bezpieczeństwa, byli p.o. i sie nie sprawdzili (to nawet lepiej bo znaczy: nie mieli pleców) . Teraz razem z niektorymi z was sprawdzimy na wlasnej skórze jakie odpowiedzi dają na kursach ( bo pytan nam nie potrzeba). A reszta z was BACZNOSC! oficerzy pisza do was, spocznij, mozna palic
 
Też jestem w grupie "wyróżnionych" łasą ubiegania się o honor oficer służby celnej. Zastanawiam się jednak czy po przebytej drodze sądowej i zatwierdzeniu aktu mianowania z tego honoru nie zrezygnować.
 
oficer

a, czym różni się oficer po ogólniaku od oficera po AWF lub zootechnice albo jeszcze gorzej , licencjacie z integracji europejskiej zrobionym szkole , której już niem . Nie róbmy jaj , przecież to wszystko lipa.
 
autorem ustawy jest Sejm i Senat i podpisał ją Prezydent, a wszystkim ten bubel podsunął do podpisu nasz boss.
 
My , przyszli (juz lada moment) oficerzy SC chcemy podziekowac niszowej organizacji zwiazkowej za umozliwienie nam upadłym aniołom cła, wejscia w struktury oficerskie. To nic, ze niektorzy z nas nie mają matur ( ci co byli kierownikami w latach 80 ale wtedy matura znaczyła wiecej niz teraz doktorat), nie maja poswiadczen bezpieczeństwa, byli p.o. i sie nie sprawdzili (to nawet lepiej bo znaczy: nie mieli pleców) . Teraz razem z niektorymi z was sprawdzimy na wlasnej skórze jakie odpowiedzi dają na kursach ( bo pytan nam nie potrzeba). A reszta z was BACZNOSC! oficerzy pisza do was, spocznij, mozna palic

My , obecni eksperci chcemy podziękować niszowej organizacji związkowej za słuszną walkę z jakże niesprawiedliwym dla nas wartościowaniem a w obronie tego co dotąd zdobyliśmy w pocie czoła i znoju, z brązowymi językami od …. . To nic, że wielu z nas nie ma o niczym pojęcia, że o wszystko pytamy tych z C2 i C3. Podejmiemy się każdego zadania, nie ulękniemy się najtrudniejszych wyzwań. Wy zaś bądźcie niezadowoleni, chorujcie, zdawajcie krew, wywieszajcie ulotki. Dzięki temu uratujecie nasze pobory przed zamrożeniem na długie lata. A my, jak wszystko już wróci do normy, pozwolimy wam za to pracować jeszcze wydajniej, szybciej i sami nie będziemy wam w tym przeszkadzać.
 
właśnie mam zamiar pochorować się,od dłuższego czasu jesteśmy mocno mobbingowani przez oficerów- samozwańców, o zdrowie trzeba dbać,bo nagrody są dla nich, to oni przecież ciągną robotę aż warczy,już nawet zapisują się na kredyty bo taką kasę dostaną ,że ho,hoooo.
 
Sprawiedliwość

My byli Kierownicy z Izby Celnej w Łodzi składamy podziękowania za docenienie naszej niezłomnej postawy.
To że się nie nadawaliśmy na stanowiska kierownicze, to kłamstwo.
 
oficer

oficer
a, czym różni się oficer po ogólniaku od oficera po AWF lub zootechnice albo jeszcze gorzej , licencjacie z integracji europejskiej zrobionym szkole , której już niem . Nie róbmy jaj , przecież to wszystko lipa.


Dlaczego nikt mi nie chcę odpowiedzieć na to pytanie ???????? Co ma wspólnego zootechnika , na której facet uczył się liczyć krowy z oficerem cła??? I nie ściemniajcie o WPR ., bo ona tak naprawdę występuje u nas w skali makro w niewielkiej ilości placówek. Co ma wspólnego jakaś tam filia szkoły pedagogicznej (kierunek dajmy na to "nauczanie prac ręcznych" w Nowej Soli z oficerem cła??? Co ma wspólnego magister biegacz z taryfikacją , zarządzaniem , akcyzą ( choć tu w sobotę wieczorem czasem może..) , ordynacją podatkową i oficerem cła. Wszyscy wiem ,że nic !!!!!!!!!!!!. Tylko projekt ustawy o KAS regulował to jakoś sensownie.
 
właśnie mam zamiar pochorować się,od dłuższego czasu jesteśmy mocno mobbingowani przez oficerów- samozwańców, o zdrowie trzeba dbać,bo nagrody są dla nich, to oni przecież ciągną robotę aż warczy,już nawet zapisują się na kredyty bo taką kasę dostaną ,że ho,hoooo.

Masz racje , chory kolego, ciągną w robocie, biorą kredyty, a ja słyszałem, że biją staruszki i porywaja małe dzieci żeby je upiec w swoich chatkach z pierników, a ostatnio znajomy mojego bliskiego kolegi , który ma kogos w cle, mówił, że taki oficer to nosi damska bieliznę pod mundurem. Tez kolego mam zamiar sie pochorować , może nawet się zaraziłem od ciebie
 

drogie forumowe ludziki. róbcie jak wam tam napisano : najlepiej bedzie jak 13 grudnia , po otrzymaniu propozycji przyjdziecie do roboty w styczniu czyli za 14 dni. Zrobicie w ten sposob bardzo wiele dla służby i dla siebie. sluzba od was odpocznie za 3 miechy a wy bedziecie miec wiecej czasu na pisanie na forum bo za 3 miechy nie bedziecie musieli sie meczyc w tej glupiej robocie
 
trala la la

A co wy w tym MF-ie będziecie mieli do roboty za miesiąc. Napiszecie kolejną reformę bez reformy aby wasze dupska mogły nadal za dobrą kasiorkę na stołeczkach siedzieć ? Jak kasiorki zabraknie na koncie MF-u. Może wreszcie wam się ktoś dobierze do zadków i pojmie kto tu wali amatorszczyznę. Zootechnik czy dyrektor departamentu. Inna rzecz czy to amatorszczyzna czy celowe " lub czasopisma" itp. niezamierzone błędy w ustawach !
 
Policja a Clo jakaś jest różnica

Kilka lat temu Instytut Medycyny Pracy w Łodzi przebadał policjantów (dokładnie badano 2570 przedstawicieli różnych grup zawodowych, w tym 137 policjantów). Pytano o najbardziej stresujące sytuacje. Okazało się, że funkcjonariusze bardziej denerwują się wtedy, gdy wezwie ich szef niż wtedy, gdy muszą zawiadomić rodzinę o nagłym zgonie kogoś bliskiego. Policjanci wymieniali też inne stresujące sytuacje, m.in. nadmiar obowiązków, złe decyzje personalne, zły obieg informacji, brak wsparcia ze strony przełożonych. Niektórzy mówili też, że odczuwają ciągłe poczucie niepewności. No i zbyt mało zarabiają.

Najczęściej informacje o mobbingu wśród policjantów można znaleźć na forach internetowych (działają nawet całe serwisy dedykowane problemowi). Trudno jednak ocenić, ile przypadków ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Na forum można przeczytać na przykład:

„Ostatnio komendant powiedział, że jestem ścierwem. Do koleżanki powiedział, że tak głupiej osoby jeszcze nie widział. Innego razu nazwał ją idiotką, która chyba musiała dać komuś du…, żeby dostać odznakę” – pisze na forum Roxy.
 
srały muchy bedzie wiosna! Nie strasz, bo widać,że sam się boisz. Bez szeregowych wojsko nie funkcjonuje panie oficerze celny.Gdyby się w prawdziwym wojsku służyło, to by się wiedziało! spocznij

szeregowy w wojsku jest potrzebny do mycia sracza szczoteczka do zebow , szorowania korytarzy cegłówka i drapania płytek zyletka - ja , owszem nie bylem w wojsku bo mialem inne zajecia ( studiownie,waletowanie i zabawa) Ty rowniez nie narzekaj - zawsze mozesz rzucic wszystko w diably i zaczac od nowa- skonczyc dobra szkole, zdobyc dobrze platny zawod - nie musisz cale zycie byc chlopakiem na posylki-szeregowym - spocznij
 
Przestańcie się wyzywać i obrażać!!! Aż mi wstyd za te wasze wpisy, ludzie jak ma być w cle dobrze skoro na forum jeden pisze na drugiego? Ja jak przyjmowałam się do pracy celnicy trzymali się jak rodzina a teraz jeden na drugiego tylko psioczy! Prawda jest taka, że jak się przyszło do pracy to w stosunku do starszych kolegów był szacunek i to od nich się uczyliśmy wszystkiego.
 
Back
Do góry