• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podział kasy jakie kryteria?

koń12

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Zbliża się dzień podziału kasy. Związkowcy już podążają do dyrektora coś sobie załatwić tak jak awanse we wrześniu i podwyżki w styczniu. Myślę, że można śmiało podpowiedzieć dyrektorowi jakie kryteria byłyby dobre przy podziale kasy bo jak wiemy średnio nie znaczy po równo.
 
Zauważyłem pewną ciekawostke. Myślę, ze to pomyłka. W plikach które zamiescił Sławomir Siwy jest informacja, że w IC katowice pracuje 50 osób zakwalifikowanych jako graniczni czyli OC Pyrzowice no bo co innego. Z tego co wiem to pracuje tam około 25 osób. Niech mni ektoś poprawi jak się mylę. A jak nie mylę to skąd takie błędne dane?
 
Musicie wybrać sobie reprezentantów ZZ Celnicy PL do rozmów z Dyrektorem. Służę pomocą na pierwszych spotkaniach z Dyrekcją.
 
Masz bidul zle informacje. Pracuje 50 + 1 oddelegowany czasowo do Izby (moge sie mylic o +/- 1 osobe, to tam co rusz ktos jest przenoszony). I to nie licząc mobilnych, ktorych jest jeszcze ekstra 11.
 
Back
Do góry