• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki w Służbie

Ludzie kształtują sami rzeczywistość, dobrze, że nie należę do pesymistów, narzekaczy z wcześniejszych odpowiedzi, ciągle czarnowidzą, widzą pułapki, niezadowolenie :( za rok już nie dadzą, 20% będzie uznaniowe, nie będzie inflacji, nie będzie inflacyjnego, zero modernizacji, nie dobiegnę to WC, narobię w gacie 😁
Będziesz pan kształtował rzeczywistość z obecną władzą platforma bez teleranka oraz Siemensem 2050,powodzenia.
 
Aniołki jeśli chodzi o pana tuska to bardziej obserwujcie co wam zabierze a nie da bo per saldo z tym jegomościem będziecie mocno w plecy,bądźcie czujni.
Pamiętam jak po protestach w 2008, moje uposażenie w krótkim czasie wzrosło o ok 50% (i nie tylko moje).
Pamiętasz kto był wtedy premierem?
Podpowiem, na imię ma Donald.
Żeby było jasne, nie oczekuję, że obecny rząd będzie nas szczególnie dopieszczał, ale to już taka tradycja, że wszystkie opcje polityczne nas rolowały.
Trzeba się cieszyć z chwil kiedy coś zyskujemy.
 
W MF dyrektorzy już informują, że nie ma co liczyć na modernizację, będzie tylko 20%
Uwielbiam takie "przekazy"! Dyrektorzy którzy odchodzą czy możę Ci, którzy będą nowymi szefami departamentów? A ja mam wiedzę, że ... sprzątaczki w MF-e informują, że modernizacja ma zostać wydłużona do 2028 roku 😜 Oczywiście żartuje. Poczekajmy parę dni, przeżyjmy chociaż w spokoju same Święta (oczywiście pozbierajmy podpisy pod projektem ustawy o SCS) i zaraz będzie wiadomo, jak będzie wyglądał budżet na 2024 rok! I zobaczysz wtedy #zbuntowany, że te obiecane 20% podwyżki + modernizacja będzie w nim zapisana.
 
Pamiętam jak po protestach w 2008, moje uposażenie w krótkim czasie wzrosło o ok 50% (i nie tylko moje).
Pamiętasz kto był wtedy premierem?
Podpowiem, na imię ma Donald.
Żeby było jasne, nie oczekuję, że obecny rząd będzie nas szczególnie dopieszczał, ale to już taka tradycja, że wszystkie opcje polityczne nas rolowały.
Trzeba się cieszyć z chwil kiedy coś zyskujemy.
Aniołku a nie pamiętasz jak równocześnie z tą twoją podwyżką pensji podniósł ci wiek emerytalny z 60 na 67?,
Gdzie byśmy byli dziś z jego ówczesnymi w/w podwyżkami?
Powiem Ci, w dupie .
 
Ostatnia edycja:
Jak to się dzieje, że teoretycznie wykształcony funkcjonariusz, który być może "tworzy" pisma urzędowe lub rozmawia z "interesariuszami" wypowiada się : "rozumie" ( w domyśle : "ja rozumie" ) ? Wielki wstyd !!!!!
Kilka lat temu w Chełmie w placówce SG przy naborach na tablicy był wzór wypełniania formularza dotyczącegi umiejętności i było napisane "umię", "nie umię" np. pływać :)
 
Pamiętam jak po protestach w 2008, moje uposażenie w krótkim czasie wzrosło o ok 50% (i nie tylko moje).
Pamiętasz kto był wtedy premierem?
Podpowiem, na imię ma Donald.
Żeby było jasne, nie oczekuję, że obecny rząd będzie nas szczególnie dopieszczał, ale to już taka tradycja, że wszystkie opcje polityczne nas rolowały.
Trzeba się cieszyć z chwil kiedy coś zyskujemy.
Jednak emki to za tych drugich!
 
Podwyżki mogą być ale jakie i kiedy to nie wiadomo. Nie ma budżetu, nie ma ustawy okolobudzetowej- wszystkie scenariusze są możliwe na dzień dzisiejszy.

A co dopiero mówić co będzie w marcu.
 
"W związku publicznymi potrzebami w dziedzinie zdrowia, ale nie tylko, będziemy w sferze budżetowej szukali oszczędności na instytucjach i być może administracji — oznajmił premier."

 
"W związku publicznymi potrzebami w dziedzinie zdrowia, ale nie tylko, będziemy w sferze budżetowej szukali oszczędności na instytucjach i być może administracji — oznajmił premier."


W związku z nielegalnym pozaprawnym przejęciem mediów , jakie by one nie były, Prezydent w majestacie prawa załatwił sprawę. A miało być tyle kasy dla nas 🙂.
 
 
Pamiętam jak po protestach w 2008, moje uposażenie w krótkim czasie wzrosło o ok 50% (i nie tylko moje).
Pamiętasz, kto był wtedy premierem?
Podpowiem, na imię mi Donald.
To było jasne, nie oczekujące, że będzie dostępny rząd, ale to już taka tradycja, że wszystkie opcje polityczne nas rolowały.
Trzeba się zabezpieczyć z chwilowo, kiedy coś zyskamy.
kolego ściemniasz nie było za premiera+ - 50% podwyżki, jak likwidował kominy płacowe i jak to wyszło to sobie sam dopowiedz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Scenariusz ponownych wyborów?
Pytanie bez odpowiedzi?
Na razie kolejnych ruch premiera

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry