• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki w Służbie

Scenariusz ponownych wyborów?
Pytanie bez odpowiedzi?
Na razie kolejnych ruch rudego.

Skowronski sprzedał sie pisiorom - powinien mieć bana jak stąd do nieba
 
Skowronski sprzedał sie pisiorom - powinien mieć bana jak stąd do nieba

To dziennikarz moze się sprzedać 🙂?
Dowodem pewnie jest to, że nie podziela opinii o niekonstytucyjnej likwidacji mediów, jakie by one nie były .

Najważniejsze to g....em ochlapać, taka kałmucka metoda ?

Der Onet i Walt Disney to krynice mądrości i prawdy, nie mówiąc o Jersusalem Post.
 
Ostatnia edycja:
To dziennikarz może się pojawić 🙂?
Dowodem jest to, że nie podzielono opinii o niekonstytucyjnej likwidacji mediów, które przez jeden nie były .

Najważniejsze do g....em ochlapać, taka kałmucka metoda ?

Der Onet i Walt Disney to krynice mądrości i prawdy, nie mówiąc o Jersusalem Post.
Jak rozumiem, byłe tvpinfo obecnie tvrepublika to czerpnia wiedzy :)
 
Kolego @echo może przenieś się z politykowaniem na jakieś inne forum. To jest forum związkowe a nie forum polityczne.
Każdy z nas ma swój rozum i domniemuję, że potrafi oceniać również świat polityki, który nas otacza. W tym miejscu jednak skupiamy się na naszych sprawach jako funkcjonariuszy a Twoje posty zaśmiecają dyskusję.
 
Przyjąłem do wiadomości i stosowania.
Dzięki za koleżeńskie upomnienie.

Także, a może przede wszystkim, za akcję poparcia ws. kwoty bazowej od 1 stycznia równo dla wszystkich.

Da Bóg, może to będzie ostatnia bitwa w sprawie naszych słusznych uprawnień, tym razem emerytalnych 🤔.
 


Podwyżki dla żołnierzy i funkcjonariuszy są zapisane w budżecie. Zapisy w poprzedniej ustawie okołobudżetowej miały na celu ich inne rozłożenie w czasie, a teraz otrzymają oni podwyżki na takich zasadach jak cała sfera budżetowa – powiedziała PAP w piątek wiceminister finansów Hanna Majszczyk.

Edit: nie widziałem że na głównej już jest .

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 
Czy ktoś moze wie czy osoba będąca na zwoleniu lekarskim ciąża otrzymuje podwyżkę po nowym roku z automatu czy dopiero po powrocie do roboty
 
Bedzie papier, bedziecie zadowoleni, poczekajcie, scs mają gdzieś, ale jak Policjanci sie dowiedzą, ze bedzie 20% z podwyzki + 12% z waloryzacji to rzucą raportami o emke w styczniu i.... ( Bo takiej kumulacji juz nigdy nie bedzie), poczekajcie...

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Bedzie papier, bedziecie zadowoleni, poczekajcie, scs mają gdzieś, ale jak Policjanci sie dowiedzą, ze bedzie 20% z podwyzki + 12% z waloryzacji to rzucą raportami o emke w styczniu i.... ( Bo takiej kumulacji juz nigdy nie bedzie), poczekajcie...

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
to daje taką podwyżkę, że można jeszcze rok popracować. Na szybki spadek inflacji bym nie liczył.
 
Bedzie papier, bedziecie zadowoleni, poczekajcie, scs mają gdzieś, ale jak Policjanci sie dowiedzą, ze bedzie 20% z podwyzki + 12% z waloryzacji to rzucą raportami o emke w styczniu i.... ( Bo takiej kumulacji juz nigdy nie bedzie), poczekajcie...

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
Koło takiej kumulacji nie można przejść obojętnie, też uważam że będzie duży exodus ze wszystkich służb oprócz naszej, bo tu trzeba było podjąć decyzję na jesień. Tym bardziej że w innych służbach okres wypowiedzenie jest do 3 miesięcy a nie jak u nas 3 miesiące. Z drugiej strony wszędzie słyszy się o rozdawanych ,, + " na lewo i prawo, to niech płacą mundurowym i dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Miesiąc czasu to ma Dyrektor na wydanie decyzji + 3 miesiące wypowiedzenia, pomijam już daty wysłania. Także kto chce złożyć na początku stycznia podanie to odpowiedź może dostać dopiero w lutym, a na emeryturę przejść w maju.

To jest teoria, natomiast praktyka pokaże jak będzie :)
 
Back
Do góry