• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki maj 2010r.

minio82

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2006
Posty
151
Punkty reakcji
0
witam
reprezentuję jak sądzę dużą część naszej kadry a mianowicie m.k.c.
jak wiadomo w podwyżkach w tym miesiącu m.k.c. mieli dostać po 150 zł. brutto. tymczasem okazało się, że dostali po 100 zł. brutto.
w związku z powyższym chciałem się zapytać czy ktoś wie dlaczego nasza szanowna pani dyrektor zabrała nam te 50 zł.:confused::confused::confused:
z tego co mi wiadomo większą kasę (niż za kładaną) dostali inspektorzy. czy to prawda???
pozdrawiam i liczę na to, że ten wątek nie będzie tylko zlepkiem wzajemnych oskarżeń jak wszystkie posty w innych tematach. :)
 
53 punkty mecenasowej

witam
reprezentuję jak sądzę dużą część naszej kadry a mianowicie m.k.c.
jak wiadomo w podwyżkach w tym miesiącu m.k.c. mieli dostać po 150 zł. brutto. tymczasem okazało się, że dostali po 100 zł. brutto.
w związku z powyższym chciałem się zapytać czy ktoś wie dlaczego nasza szanowna pani dyrektor zabrała nam te 50 zł.:confused::confused::confused:
z tego co mi wiadomo większą kasę (niż za kładaną) dostali inspektorzy. czy to prawda???
pozdrawiam i liczę na to, że ten wątek nie będzie tylko zlepkiem wzajemnych oskarżeń jak wszystkie posty w innych tematach. :)

Młody, ja twojej kasy nie przytuliłem, ale wiem, że mecenasowa Kędzierska obcięła kasę wszystkim mkc i niektórym ekspertom wbrew porozumieniu ze związkami.
Dlaczego? Bo takie widzimisię i związki do dupy. Czyli tradycyjnie.
 
Nicolau

Piszesz dzisiaj w Karczmie na forum "podwyżki może nie przyznane".
Są one przyznane i wypłacone.
Są też osoby, które tych pieniędzy nie ujrzą gdyż przełożeni uznali, że im się nie należą mimo, że brakuje im do tzw."progów".
Są też tacy, którzy dostali znacznie więcej niż pozostali na tym samym stanowisku i z podobną pensją przed podwyżką.
Jak zwykle oprócz kryteriów uznaniowość.
Jak zwykle przyznane pieniądze pozostają tajemnicą bo pozostałych by to wk....
 
A znalazło się może moje pięć dyszek które mi ktoś zarąbał z podwyżki???

A może widział Ktoś moją stówkę co mi KTOŚ gwizdnął przy przejściu na "jaśnie pana celnika"
wnerw.gif
 
5 dyszek przewodniczącego.

Sprawę podwyżek dla mkc i ekspertów miał wyjaśnić Kraj Rad.
Ale siedzi cicho. Sam pewnie nieźle przytulil.
 
???

witam
reprezentuję jak sądzę dużą część naszej kadry a mianowicie m.k.c.
jak wiadomo w podwyżkach w tym miesiącu m.k.c. mieli dostać po 150 zł. brutto. tymczasem okazało się, że dostali po 100 zł. brutto.
w związku z powyższym chciałem się zapytać czy ktoś wie dlaczego nasza szanowna pani dyrektor zabrała nam te 50 zł.:confused::confused::confused:
z tego co mi wiadomo większą kasę (niż za kładaną) dostali inspektorzy. czy to prawda???
pozdrawiam i liczę na to, że ten wątek nie będzie tylko zlepkiem wzajemnych oskarżeń jak wszystkie posty w innych tematach. :)

Coś się wyjaśniło z tymi podwyżkami dla mkc?
Miał się tym zająć przewodniczący Kraj.
Kryteria spełnione,porozumienie podpisane, a od miesiąca cisza jak makiem zasiał.
 
Back
Do góry