• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyzki, dodatek stołeczny

Stary Misio

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
15 Kwiecień 2021
Posty
448
Punkty reakcji
360
Witam,
Co sie dzieje, jak wyglada sytuacja w MUCS Warszawa w temacie jak wyzej?
Pozdrawiam
Stary Misio
 
Witam,
Co sie dzieje, jak wyglada sytuacja w MUCS Warszawa w temacie jak wyzej?
Pozdrawiam
Stary Misio
Dodatek stołeczny to jakieś śmieszne kombinowanie z przeciętną kwotą 500 zł, po to chyba żeby jednemu dać 700 a drugiemu 300. Zamiast określić to precyzyjnie jako procent kwoty bazowej jak jest np. w Policji i ogólnie w MSWiA, i wypłacać identyczną kwotę każdemu, niezależnie czy ktoś jest kierownikiem czy szeregowym funkcjonariuszem.
 
Chyba dodatek stołeczny bedzie w tej samej kwocie dla wszystkich.mowia ze bedzie to 500 zł brutto dla kazdego funka pełniacego służbe w Warszawie a nie w MUCS Warszawa
 
Chyba dodatek stołeczny bedzie w tej samej kwocie dla wszystkich.mowia ze bedzie to 500 zł brutto dla kazdego funka pełniacego służbe w Warszawie a nie w MUCS Warszawa
Mam nadzieję że będzie tak jak mówisz. Ważne ze ma to być z wyrownaniem od 1. Trzeba też pamiętać ze ten dodatek obejmie również cywili pracujących w Warszawie oraz powiatach ościennych
 
Czy juz wszystko zostało podpisane? Kiedy ewentualnie beda pieniadze wypłacane z wyrownaniem od 01.01.2023?
 
Dlaczego nie ma informacji o dodatku stołecznym? Czy tylko mi jakos zalezy na informacji o tym?
 
@Andrzeju z cła zaglądam zaglądam i śledze na bieżąco te etapy legislacji i nic nie widze.moze Ty masz jakies info z innych zródeł? Jezeli tak to podziel sie z kolezankami i kolegami z IAS
 
I co? I wielka dupa jest.haha mon smiech to smiech przez łzy!!!! Mineło juz sporo czasu i informacji nie ma. Nic sie nie dzieje. Czyzby funkcjunariusze zostali wydymani? Hm czyzby ZZ zostały wydymane? Nie zdziwilbym sie by tak było.szkoda tylko tych czyli i mnie ,ze sie łudzili iz im jakies pieniażki wpadna
 
I co? I wielka dupa jest.haha mon smiech to smiech przez łzy!!!! Mineło juz sporo czasu i informacji nie ma. Nic sie nie dzieje. Czyzby funkcjunariusze zostali wydymani? Hm czyzby ZZ zostały wydymane? Nie zdziwilbym sie by tak było.szkoda tylko tych czyli i mnie ,ze siee łudzili iz im jakies pieniażki wpadna
Cierpliwości, jeżeli to było procedowane, to w końcu z wyrównaniem wpadnie na konto. Czy od stycznia czy od marca, ale będzie. Ja na styczeń specjalnie nie liczę jako w stanie spoczynkowym😉
 
Ja bardziej czekam na rozp. o wielokrotności kwoty bazowej w SCS
I zobacz we wszystkim tu jest burdel.zawsze trzeba die o wszystko dopominac.pd,eciez mozna wzzystko merytorycznie wczesniej pdzygotowac.sa przeciez w tej organizacji dxialy prawne.pewnie rozporzadzenie o wielkosci kwogy bazowej tez sie kiedys pojawi.tylko dlaczego to bedzie juz pewnie po III kwartale.
 
Back
Do góry