• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Płaca

takikto

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Listopad 2022
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dzień dobry. Dostałem propozycję przejścia do Waszej służby i zaproponowano mi takie warunki: mnożnik 2,31,stopień młodszy aspirant i mam 17 lat służby. Jeżeli ktoś może mi powiedzieć ile to jest na rękę. Dziękuję
 
Dzień dobry. Dostałem propozycję przejścia do Waszej służby i zaproponowano mi takie warunki: mnożnik 2,31,stopień młodszy aspirant i mam 17 lat służby. Jeżeli ktoś może mi powiedzieć ile to jest na rękę. Dziękuję
(2,31*1803,26)*0,17+dodatek za stopień=brt dodate za stopień słodziutki sprawdz sobie w rozporzadzeniu, to tezjest mnożnik kwoty bazowej a kwota bazowa jak pewnie zauważyłeś to obecni e1803,26
brt*0,09=zdr
(brt-2500)*0,12=pd
brt-(zdr+pd)=na łapę
 
przyłóż do wzorku i przelicz. jak wychodzi to tak będzie. wiesz jeżeli idziesz na oddizal to czasami trzeba coś przeliczyc. no może nie bedizesz liczył estymatorów, no może nawet nie będziesz szukał funkcji pierwotnej ale coś dodaci pomnozy c to się zdarzy.
 
Dzień dobry. Dostałem propozycję przejścia do Waszej służby i zaproponowano mi takie warunki: mnożnik 2,31,stopień młodszy aspirant i mam 17 lat służby. Jeżeli ktoś może mi powiedzieć ile to jest na rękę. Dziękuję
Nooo, jak dostałeś awans od razu na młodszego aspiranta, to sporo, ciesz się.
 
Ostatnia edycja:
(2,31*1803,26)*0,17+dodatek za stopień=brt dodate za stopień słodziutki sprawdz sobie w rozporzadzeniu, to tezjest mnożnik kwoty bazowej a kwota bazowa jak pewnie zauważyłeś to obecni e1803,26
brt*0,09=zdr
(brt-2500)*0,12=pd
brt-(zdr+pd)=na łapę
Do tego być może trzeba jeszcze dodać dodatek kontrolerski lub specjalny, za służbę nocną, wyżywienie, dojazdy, za pranie munduru, 13stkę, premie kwartalne...

Więc zależy do jakiej komórki idziesz i w jakim mieście.
 
Back
Do góry