• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

pikieta pożegnalna

polit

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
99
Punkty reakcji
0
Z okazji Dnia Celnika i planowanej wizyty SSC w Łodzi 27 września organizujemy pikietę pożegnalną dla SSC. Jest już w przygotowaniu wniosek do wojewody o organizację pikiety. Liczymy na twórcze hasła pożegnalne w stylu formacji, która wylansowała dyrektora i szefa "spie...rzaj dzia...u" oraz szeroki udział koleżanek i kolegów specjalistów także z innych izb celnych
 
Czy wizyta słońca SC jest pewna ?
Pewna to jest śmierć i podobno podatki. Natomiast z okazji Dnia Celnika i planowanej wizyty SSC w Łodzi 27 września organizujemy pikietę pożegnalną dla SSC. Jest już w przygotowaniu wniosek do wojewody o organizację pikiety. Liczymy na twórcze hasła pożegnalne w stylu formacji, która wylansowała dyrektora i szefa "spie...rzaj dzia...u" oraz szeroki udział koleżanek i kolegów specjalistów także z innych izb celnych
 
Takiej ekipy rządzącej cłem jeszcze nie było

Takiego pożegnania również. Postawmy to sobie za punkt honoru. Należyte pożegnanie. Oprawę w odpowiednim stylu.

Na razie odgrzebałem hasło: Nie matura, lecz chęć szczera, da eksperta, oficera.

Jeszcze: Polscy celnicy, tak wiele zawdzięczeją ekipie Jacka ....
 
Natomiast 28 pożegnany godnie Pana Jacka w Toruniu. Jajka już chyba gotowe, bo całe lato leżały na słońcu. Ale będzie aromat.
 
Nie dosłyszałem ! Jaki jest zatem efekt finalny hasła:pikieta pożegnalna ?
Wieść gminna niesie co innego / pomijam autorów/ - ETATYZACJA,ALOKACJE !
 
odważni inaczej

Nie dosłyszałem ! Jaki jest zatem efekt finalny hasła:pikieta pożegnalna ?
Wieść gminna niesie co innego / pomijam autorów/ - ETATYZACJA,ALOKACJE !
jajcek kaplica nie zjawił sie w łodzi bo szykował sobie gacie generalskie.Przyszywał sobie lampasy.To sie nazywa, ze są odważni inaczej wobec zastraszonych starych dup po menopauzie, karciarzy i bab z pierogami. U nas tez był Pizdak co walczył z babą handlującą salcesonem w powaznym urzędzie. Kurdupel Napoleon. Ponieważ aktywność forum łódzkiego jest dobrze znana tzw. szefostwu i wyszła juz poza ramy instytucji to Kurdupel Generał bał sie pewnie afery z TVN 24 w tle i wolał nie ryzykować. szefie jest proste rozwiązanie, dodaj dodatkowe stanowisko zastepcy SSC dla naszej szefowej. Wszyscy odetchniemy a firmy przestaną boki zrywac czytając Wiadomości Celne o naszych sukcesach. Przyjazne Państwo i Przyjazny urząd z Dorką oraz straszkiem zastepcą to syndrom Grecji mamy jak w bani w ciągu I kwartału 2012. Bo nikt tak nie potrafi wq...rwić firm jak Dorka ze Straszkiem w duecie. Kreatywna statystyka w Grecji to mały Pikuś ze statystyka w Izbie Celnej w Łodzi.Takie mamy inwentaryzacje jak sobie przepiszemy z Zefira. No i pewnie tzw. szefie jak będziesz miał to towarzystwo u siebie to Forum łódzkie wymrze jak dinozaury.
 
Ostatnia edycja:
zabawa trwa

13 piatek dzisiaj w Łodzi narada tzw. kadry kierowniczej.
Czy I reżyser tego spektaklu ssc, generalisimus jacek wybiera się do łódzi.(był podobny spektakl "Raz do roku w Skiroławkach")
Na razie radzę jemu poczekać bo najważniejsza aktorka z tego skansenu-rola drugoplanowana -agentka celna agnieszka f. leży biedactwo w szpitalu.
Teraz nie dość że dozór w w wc 2 nie istnieje to jeszcze wszyscy kierujacy leżą chorzy.Epidemia związana z ostatnim miejscem w klasyfikacji?
Przecież statystyka w całym kraju to fikcja i jedna wielka ściema.
Pozostaje do odstrzelenia jarek z pabianic bogu ducha winien.
Inżynier niby umysł ścisły a dał sie tak zmanipulować takim agnieszkom i straszkom, agentom tomkom i szoferom.
To sa aktorzy pierszoplanowi w tym bałaganie oraz II reżyser tego spektaklu głównodowodząca izbą z naszym katabasem (asystent reżysera-obecnie rajd dakar ameryka Południowa)
Mówiłem nie słuchaj tego szemranego towarzystwa bo sprzeda cię przy pierwszej lepszej okazji.
Teraz odtwarzaja w wc 2 najbardziej groteskowy oddział celny III Nowe Sady (właściwie poza zastępca naczelnika z wc 1 nikt nie ocalał po akcjo cba) i wspiera to towarzystwo agent tomek (ekspert od kamieni szlachetnych i samochodów w procedurach gospodarczych)
Jako świadek określił, że obwiniony nie identyfikuje sie ze służba i nie rozumie roli jaką pełni ta służba dla kraju.On rozumie i sie identyfikuje tylko go nie złapali.
To już sie wszystko popie...liło i mysli, że żyje w PRL-u, chociaż jak patrzę na ten skansen???
Czy podatki za kosztownosci zostały uiszczone,chyba, że złoto rośnie u niego na wierzbie.
Jeśli znaleźli na polu gettowym to czy wiedzą, o konieczności pobrania 10% znaleźnego a nie 100% wartości?
Nawet kłamac zapomniał sierota po poprzednim systemie.
Szkoda słów i szkoda tych co pociagnął za soba bo nie wiedzą jaki pasztet sobie skręcili.
Handel, podatki, korzyści a mówiłem rzucać kamieniem jak sie jest bez winy.
Tak to i wyłudzone mieszkanie od spółdzielni, wznowi sie postępowanie, niepłacone podatki z działalnosci ,zawiadomi sie odpowiedni urząd, napisze sie do prokuratury w sprawie przerabiania dokumentów, mamy troche czasu.Świadkowie jeszcze żyja.
To tak szybko panie i panowie inzynierowie sie nie przedawnia. Są dokumenty, nagrania , zdjęcia z marszu po kiełbase w godzinach pracy.
Głupi ten co głupio robi. Forrest Gump.
 
Ostatnia edycja:
uwaga

A jakim to cudem ocalał obecny z-ca UC I ?
No a kogo o darka b. pytali. Może jeszcze nie pytali jędrka i innych.
Postepowanie trwa.
Może jednak dokumenty zaginęły jak w wc2.
Wc1 to też sprawa tomasza od przeładunków na stacji benzynowej i kosztowności.
Nowa wersja po filmie "W ciemności" to taka, że kosztowności zostały zdobyte w trakcie pomocy dla ukrywajacych sie w czasie okupacji.
Może teraz na Corintii pojawi sie informacja, że mamy sprawiedliwego wśród celników.
A swoją drogą towiele tych spraw jeszcze się nie przedawniło.
I kwartał 2012 roku może trochę rozświetlić.

Tak wogle to czy jakiś naczelnik dyrektor poniósł odpowiedzialnosć za brak nadzoru. Odsunęli w cichy kąt.
Chyba, że złapali za wziatki jak etyka.
 
krynica obsrywania

Też wchodzę czasami na blog wszystkich obsrywającego JAKELO prywatnie ślubnego dic Łódź. Ostatnio obsrywa Zdanowską, która została prezydentem Łodzi z poręki tego samego ugrupownia co jego żona - dicem.Z blogera JAKELO jako krynicy obsrywania mozna czerpać pełnymi garściami, i tak przerobiony tekst o Zdanowskiej -

http://jakelo.salon24.pl/380108,pani-hania-rzadzi-lodzia

mógłby wyglądać tak:

Pani Dorota rządzi Łodzią...

Media lokalne tu w mieście Łodzi podały, że minęły 3 lata odkąd Dorota Kędzierska zaistniała w łódzkim cle...

Wcześniej nikomu nie znana
(nieznana) początkująca funkcjonariuszka celna z poręki (...) została zrobiona przez (...) jego zastępcą...
Później została dyrektorką ,, na - niczym - się -nie -znającą ,, ...
 
Aleksander

"nie moje małpy, nie mój cyrk" ale.....
dzisiaj na S24 wpadł mi w oko nowy wpis niejakiego Jakelo.
do wczoraj z niczym się nie kojarzył ale jeśli to jest osoba o której napisałeś:

to dzisiejszy wpis jest skandalem.
tym większym, że pochodzi od osoby blisko związanej z bądź co bądź wysokim urzędnikiem SC.
niezły obraz wizerunku Sc musi z tego wynikać dla IC Łódź.
pozdrawiam

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ
 
"nie moje małpy, nie mój cyrk" ale.....
dzisiaj na S24 wpadł mi w oko nowy wpis niejakiego Jakelo.
Mec. Kedzierski kandydat LIBERTAS na europosła to postać strasznie drażliwa, jak ktoś mu na forum wytknął 120 metrowy kwaterunek, to skrobnął na blogu że celnicy z forum to chamy, którzy chca się dowieźć do milicyjnej emerytury...
 
pikieta

Podobno uroczystość w Łodzi i przegląd kompanii honorowej ma zaszczycić nasz najwyższy inspektor.

Czy to prawda, że zapowiadana jest pikieta przed siedzibą izby???
 
skarbowcy

Podobno uroczystość w Łodzi i przegląd kompanii honorowej ma zaszczycić nasz najwyższy inspektor.

Czy to prawda, że zapowiadana jest pikieta przed siedzibą izby???

Słyszałem, że organizują pikietę z pracowników urzędów skarbowych, natomiast celnicy maja pikietować nieudaczników z mf-u pod urzędami skarbowymi.
Dobre rozwiązanie bo przecież mogę stać przed urzędem skarbowym na tle hasła dotyczącego naszego inspektora /napleona.
 
[h=3]Centralne Obchody dnia Służby Celnej w Przemyślu[/h]
21 września – w dniu patrona funkcjonariuszy celnych Św. Mateusza- Służba Celna obchodzi swoje święto. Tegoroczne Centralne Obchody Dnia Służby Celnej odbędą się w Przemyślu i będą okazją do prezentacji sposobu, w jaki Służba Celna wspiera nowoczesny obrót gospodarczy w dobie cyfrowego stylu życia. Uroczystości rozpoczną się (21.09.2013) poranną Mszą św. w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu, po której nastąpi przemarsz w szyku na Plac Niepodległości. To tutaj o godz. 11.30 odbędzie się uroczysty apel z udziałem Szefa Służby Celnej Jacka Kapicy. Wśród spodziewanych gości znajdą się przedstawiciele rządu, przedstawiciele administracji celnej z całego kraju, posłowie, przedstawiciele władz wojewódzkich, lokalnych a także współpracujących służb i instytucji. Po zakończeniu apelu odbędzie się pokaz musztry paradnej w wykonaniu orkiestry wojskowej oraz rozpoczną się ciekawe prezentacje plenerowe. Służba Celna przygotowała na ten dzień pokazy i eksperymenty laboratorium celnego. Miłośnicy przyrody będą mieli doskonałą okazję do obejrzenia zatrzymanych na granicy zagrożonych wyginięciem gatunków roślin i zwierząt. Swoje umiejętności pokażą także wyszkolone do wyszukiwania papierosów i narkotyków psy Służby Celnej. Osoby zainteresowane tematyką ułatwień będą miały okazję do poznania szerokiego zakresu rozwiązań usprawniających obsługę zarówno podróżnych jak i przedsiębiorców. W tym dniu będzie można spotkać nie tych polskich, ale także słowackich i ukraińskich celników. Nie zabranie także licznych konkursów i atrakcji dla dzieci. Serdecznie zapraszamy! Przemyśl, Plac Niepodległości 21.09.2013 godz. 11.30 Dzień wcześniej, w ramach obchodów odbędzie się także konferencja „i-granica, przyszłość, współpraca, partnerstwo”. Służba Celna jest istotnym elementem administracji państwa, która dba o bezpieczeństwo finansowe nie tylko Polski, ale także Unii Europejskiej. Obsługuje sektor przynoszący 30 % budżetu państwa. Służba Celna przyjmuje rocznie 5,5 mln zgłoszeń celnych i deklaracji akcyzowych, obsługuje 10 mln ciężarówek i 2 mln samochodów osobowych przekraczających granice, odprawia 1,6 mln kontenerów w ruchu kolejowym i 37,5 mln podróżnych.
http://www.przemysl.pl/nasze_miasto/25077.html
 
napal...leon

Słyszałem, że organizują pikietę z pracowników urzędów skarbowych, natomiast celnicy maja pikietować nieudaczników z mf-u pod urzędami skarbowymi.
Dobre rozwiązanie bo przecież mogę stać przed urzędem skarbowym na tle hasła dotyczącego naszego inspektora /napleona.
napal...leon. 6mld należności do wyegzekwowania .
dorota wezwała na pomoc komisje w sprawie zamiatania pod dywan...
komornik ściaga 30% nasi specjaliści i eksperci hołubieni przez dorote 10 razy mniej.
To przeciez jawne działanie na szkodę budżetu.
Co o tym sądzą ZZawodowe?
 
napal...leon. 6mld należności do wyegzekwowania .
dorota wezwała na pomoc komisje w sprawie zamiatania pod dywan...
komornik ściaga 30% nasi specjaliści i eksperci hołubieni przez dorote 10 razy mniej.
To przeciez jawne działanie na szkodę budżetu.
Co o tym sądzą ZZawodowe?
chodzą słuchy że złe wyniki to dywersja specjalistów którzy nie chcą zapieprzać za czapkę lubaszek
mówi się że mecenasowa na święto trybuny ludu w imię poparcia dla napal...leona ma dokonać samospalenia
doroto izba docenia ten akt i trzyma kciuki
 
Back
Do góry