• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

parodia w Medyce II

N

Nie zarejestrowany

Gość
Są ludzie, którzy bardzo się interesują rodzinnymi koneksjami w urzędzie,proszę o bliższe informacje na ten temat a już będę wiedział co z tym zrobić i kto o tym napisze.
 
Są ludzie, którzy bardzo się interesują rodzinnymi koneksjami w urzędzie,proszę o bliższe informacje na ten temat a już będę wiedział co z tym zrobić i kto o tym napisze.






Mój wujek jest dyrektorem , Mama - kadrową , 2 kuzynki pracują w biurze , ja na granicy , a brat w Straży Granicznej , Tato jest policjantem .
Wymieniać dalej ?
No , dodam , że mój syn zdaje w tym roku maturę , ale miejsce ma już zaklepane .
Awansujemy często , choć nie jesteśmy specjalnie zdolni , czy wykształceni , ale chyba się nie dziwicie ?!
POZDRO !
 
Mój wujek jest dyrektorem , Mama - kadrową , 2 kuzynki pracują w biurze , ja na granicy , a brat w Straży Granicznej , Tato jest policjantem .
Wymieniać dalej ?
No , dodam , że mój syn zdaje w tym roku maturę , ale miejsce ma już zaklepane .
Awansujemy często , choć nie jesteśmy specjalnie zdolni , czy wykształceni , ale chyba się nie dziwicie ?!
POZDRO !


Podałeś stanowczo zbyt mało szczegółów! Nadal chowasz się w tłumie!
 
Błękitna rodzinna arystokratyczna oficerska krew w cle

Ja na Twoim miejscu zainteresował bym się nazwiskiem K. Właśnie najmłodszy (kolejny) przedstawiciel tego nowego arystokratycznego rodu w ubiegłym roku został mianowany oficerem. W UC Siedlce. Kierownik Referatu Elementów - powołany na kilka dni przed godziną zero. A czy w tym sławnym UC nie było innych równie wykształconych funkcjonariuszy z dłuższym stażem i większym doświadczeniem. A przypomnę, że dwóch pozostałych K. pełni zaszczytną oficerską służbę w Białej Podlaskiej, jeden był kiedyś najprawdopodobniej zastępcą dyrektora albo dyrektorem. Tam chyba by ten kolejny oficerski mariaż nie przeszedł. A przypomnę, że Siedlce podlegały kiedyś pod Białą. Co na pytanie o kumoterstwo kierownictwo tego UC albo SSC? Albo inni celnicy w całej Polsce. Sprawdźcie, macie dostęp do Corintii, informacji telefonicznej. Cat, zapomniałeś tylko dopisać, że należałeś do słynnej organizacji zuchowej podlegającej weryfikacji i już rozwiązanej, która teraz nieformalnie wprowadza kolejne pokolenie na stanowiska i zaszczyty.

Celnicy wszystkich krajów, łączcie się.
 
Back
Do góry