• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Panie Sławku kiedy weźmiecie się za problem nagód w IC Przemyśl?

N

Nie zarejestrowany

Gość
W tej izbie jest całkowita samowolka, związki nie robią nic a kierownicy oddziałów zabierają i obniżają nie wiadomo za co!Proszę nie zapominać o tej dalekiej krainie w której rządzą jak im się podoba i nikt nie może z nim zrobić porządku.Zapraszamy!
 
podobnie jest w innych izbach

jestem zbulwersowany po ostatnich podziałach nagród, pracujący na "pasach", przy bezpośrednich odprawach, dostali najniższe z nożliwych nagród na oddziale a osoby w biurowcu, pracujące po 8 h i bez kontaktu z "podróżnymi" minimum 1400 na rękę, gdzie tu logika i system motywacyjny? czemu wysokość nagród przyznawana na jednym oddziale jest objęta tajemnicą? chyba że komuś zleży na tym by celnicy na "strategicznych przejściach- czytaj tam gdzie są największe kolejki" znów poszli na l4.
 
wszędzie jest kumoterstwo

pracuję na drogowym, ja na 12 w służbie stałej dostałem ochłap a na górze na 8 panienki dostały kilkakrotnie więcej kasy, nasówa się stare przysłowie " im bliżej koryta to ...."
 
Powinien ZZcelnicy pl wystąpić do ic przemyśl o podanie wysokości nagród naczelników i kierowników oddziału do publicznej wiadomości-dopiero się wkur......wicie wyrobnicy z pasów, bo tak was traktują
 
góra dokładnie wie ile jak piszesz "wyrobnicy z pasów" mogą dziennie zarobić na "lewej kasie",dlatego nagrodę traktuj że "góra" jeszcze o was nie zapomniała.
 
Góra sądzi według siebie, jak by tak dobrze było na pasach to nikt by się nie rzucał i cicho siedział.Przemyśl to bagno i nikt nie wie dlaczego rządzą ciągle ci sami.KAżDY ZłODZIEJ MYśLI żE WSZYSCY KRADNą.
 
Back
Do góry