• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Panie Admin!

Niestraszek

Użytkownik
Dołączył
7 Czerwiec 2017
Posty
64
Punkty reakcji
3
Jeśli pan,panie Admin uważa że moje wpisy powinny trafić do kosza i uważa pan że są pisane jak pan to określił przez trolli,to sorry ale to forum już całkowicie zeszło na psy i chyba faktycznie Kasowcy i pisowcy nim zawładneli. Jakoś wiele osób nie podziela waszych-obecnie słusznych-poglądów i przestało się tu w ogóle wypowiadać...więc chyba faktycznie nie ma sensu...:p i powodzenia w pracy w ICH urzędach,a w ICH Sądach-życzę wielu wygranych z ICH udziałem:cool:
 
Jeśli pan,panie Admin uważa że moje wpisy powinny trafić do kosza i uważa pan że są pisane jak pan to określił przez trolli,to sorry ale to forum już całkowicie zeszło na psy i chyba faktycznie Kasowcy i pisowcy nim zawładneli. Jakoś wiele osób nie podziela waszych-obecnie słusznych-poglądów i przestało się tu w ogóle wypowiadać...więc chyba faktycznie nie ma sensu...:p i powodzenia w pracy w ICH urzędach,a w ICH Sądach-życzę wielu wygranych z ICH udziałem:cool:


poczytaj swoje wpisy które trafiły do kosza

albo te wcześniejsze: https://celnicy.pl/showthread.php/13910-Reforma-KAS?p=161016#post161016

odpowiedź jest jasna
 
Ty, boluś jako tutejsza wyrocznia,też powinieneś trafić do kosza-już dawno.i bardzo wielu moich kolegów i koleżanek już dawno przestało cokolwiek tutaj pisać bo zawsze znalazło się kilku takich jak ty "nieomylnych", "wszystko wiedzących" i "super inteligentnych" którzy za przeproszeniem- zawsze dopier...ali się do wszystkiego ,cokolwiek by ktoś napisał. Pisałem już to kiedyś i dawniej też, jako ktoś inny. ale to do was też nie dotarło. tracicie ludzi w ten sposób i poparcie. ale to już nie mój problem:cool: mówiłem-więcej luzu! a jeśli uważacie, że słowa Pani Joanny nie są adekwatne do obecnej sytuacji również u nas to sorry! nie mamy o czym gadać!
 
Panie Admin, na troli jest sposób.
Wszyscy chętni: związkowcy oraz pozostali "celnicy", ujawniają swoje loginy przedstawicielom w Izbach. Na forum niech nadal każdy występuje pod loginem, jednak już z odpowiednim znacznikiem (związkowiec itd. itp.).
Nie zabraniać innym występowania na forum, lecz już będzie wiadomo kto to taki. Myślę, że troszkę by to uporządkowało forum, kosz byłby zbędny :)
 
Panie Admin, na troli jest sposób.
Wszyscy chętni: związkowcy oraz pozostali "celnicy", ujawniają swoje loginy przedstawicielom w Izbach. Na forum niech nadal każdy występuje pod loginem, jednak już z odpowiednim znacznikiem (związkowiec itd. itp.).
Nie zabraniać innym występowania na forum, lecz już będzie wiadomo kto to taki. Myślę, że troszkę by to uporządkowało forum, kosz byłby zbędny :)

Wasyl , doskonały pomysł. Jestem za. Niech mącą w swoich szeregach.
 
Ty, boluś jako tutejsza wyrocznia,też powinieneś trafić do kosza-już dawno.i bardzo wielu moich kolegów i koleżanek już dawno przestało cokolwiek tutaj pisać bo zawsze znalazło się kilku takich jak ty "nieomylnych", "wszystko wiedzących" i "super inteligentnych" którzy za przeproszeniem- zawsze dopier...ali się do wszystkiego ,cokolwiek by ktoś napisał. Pisałem już to kiedyś i dawniej też, jako ktoś inny. ale to do was też nie dotarło. tracicie ludzi w ten sposób i poparcie. ale to już nie mój problem:cool: mówiłem-więcej luzu! a jeśli uważacie, że słowa Pani Joanny nie są adekwatne do obecnej sytuacji również u nas to sorry! nie mamy o czym gadać!


nie strasz nie strasz

wzruszyłem się na wieść o twojej deklarowanej rejteradzie :)
 
Niestraszek. Twój temat wylądował w koszu, bo był tematem stricto politycznym nie związanym z Nami w żaden sposób. Zacytuję powód skierowania tematu do kosza raz jeszcze, bo coś próbujesz też dopowiedzieć:
"Stricto polityczne tematy będą lądować w koszu i będą zamykane lub też będą usuwane. To jest forum branżowe. Jeżeli ktoś chce politykować może to czynić na setkach przeznaczonych do tego portali"

Jak widać powyżej nie nazwałem Ciebie trollem i myślę, że niesłusznie tak siebie określiłeś, ale ok, jak wolisz i chcesz.

Podsumowując. Wyzywanie się od "pisiorków", "platfusów", itp. będzie lądować w koszu, bo to psuje forum.
Krytykuj konstruktywnie władzę w postępowaniu dot. spraw służbowych i wynikających ze stosunku pracowniczego, jak wielu forumowiczów to czyni i będzie ok.
Stricto polityczne tematy, nie dotyczące Naszej pracy/służby będą lądować w koszu.
 
Ale inni tak mnie nazwali lub próbowali coś insynuować... i jest ok,no nie?? bo jak wiadomo, jest kilka" wybitnych" osób na tym forum, którym wszystko wolno,mogą innym ubliżać,wtrącać się zawsze w dyskusje nawet jak nie mają pojęcia ani racji,krytykować...i ich wpisy nigdy nie są usuwane ani ganione...Powodzenia życzę wam wszystkim w takim razie.
 
Ale inni tak mnie nazwali lub próbowali coś insynuować... i jest ok,no nie?? bo jak wiadomo, jest kilka" wybitnych" osób na tym forum, którym wszystko wolno,mogą innym ubliżać,wtrącać się zawsze w dyskusje nawet jak nie mają pojęcia ani racji,krytykować...i ich wpisy nigdy nie są usuwane ani ganione...Powodzenia życzę wam wszystkim w takim razie.
Oj tam, oj tam! Nie zabieraj zabawek. Zostań z nami!

Tylko na przyszłość bądź grzeczniejszy... :D
 
Back
Do góry