• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pan Siwy słyszał albo czytał celnicy na Medyce zastraszeni

Napiszcie mi na maila slawomir.siwy@celnicy.pl jeżeli ktoś narusza prawa pracownicze lub zmusza w inny sposób celników do ogólnikowych odpraw osobówek czy też TIR-ów.
Zróbcie to anonimowo.
Gwarantuję, że niezwłocznie(notabene tak jest w prawie karnym)zawiadomię Prokuraturę o poczynaniach takich przełożonych.
Chcemy Was wesprzeć, robimy wszystko aby podnieść resztę Polski.
Trzymajcie się. Pozdrawiamy i w 100% solidaryzujemy się z WAMI
 
Sławek nie czekaj na skargi od młodych z medyki. weź telefon i zadzwoń do kierownika na medyke i powiedz mu co zrobisz jak bedzie zastraszał młodych.
 
slawomir.siwy napisał:
Napiszcie mi na maila slawomir.siwy@celnicy.pl jeżeli ktoś narusza prawa pracownicze lub zmusza w inny sposób celników do ogólnikowych odpraw osobówek czy też TIR-ów.

W wątku Pomóżcie F-szom ze wschodu
z0L napisał:
TO NIEPRAWDA CO PODAJą MEDIA, NASI PRZEłOżENI FAłSZUJą RZECZYWISTOść - śCIąGAJą MłODYCH DAJą PO RAZ PIERWSZY KOłEK RęKE I KAżą ODPRAWIAć , WIęKSZOść NIE WIE CO PODPISUJE. TO HORROR
Jeżeli to prawda, to nie można tego odpuścić! Wydawanie takich poleceń, to na tyle poważna sprawa, że MUSI się nią zająć prokurator. Jestem pewien, że na kierowników wydającym takie polecenia naciskają z kolei ich przełożeni.
 
Swoją drogą ,jak mogą odprawiać podróżnych i TIR-y ludzie bez kursu podstawowego? Czyli bez uprawnień? Nie mówię już o pisaniu protokołów karnych czy mandatach ,gdyż jest to przestępstwo w majestacie prawa,a ten co do tego dopuszcza powinien znależć się przed prokuratorem !!!!
 
Back
Do góry