• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

PAN KIEROWNIK

G

Guest

Gość
Co słychać u Pana kierownika W. z Kuźnicy?Dalej czołga poddanych i petentów?Może już czas odpocząć od tej odpowiedzialnej funkcji jaką jest kierowanie zmianą? :evil:
 
Oj nie śpi nie śpi!!Mówią że Wańka jest nie do ruszenia.Nawet Ł. mu nie może podobno podskoczyćCiekawe kto go popiera i chroni?Pewnie ktoś WIELKI
 
DJ-CHAOS

To tylko świadczy o całym tym państwie a w szczególności o Izbie, że ktos taki jak Wańka (ostatnia ksywka DJ CHAOS) jest jeszcze kimś, kto ma jakąkolwiek władzę. Zazwyczaj jest tak, ze kierownik zmiany, jaki by nie był, cieszy sie jakimś tam autorytetem- większym lub mniejszym u podwładnych. Wańka jest jedynie przedmiotem najordynarniejszych drwin, które wszystkim, łącznie z dyrekcją są znane, i wszyscy uznają, że taki stan rzeczy może być. Wstyd był zwłaszcza przed kolegami alokowanymi z granicy poludniowej, za takie indywiduum.
 
Był ubaw!!! :shock: :D Takiego INDYWIDUUM jak DJ CHAOS-hahahaha-to na całej południowej granicy nie było!!!Ma farta chłopak że zdrowie mu nadal dopisuje...
 
wańka

Młodzi o tym nie wiedzą ale wańka miał fajniejszą ksywkę nadaną przez białoruskich turystów ztn Hitler (czytaj Gitler po białorusku). HE HE. A poza tym są gorsi jak np. Zając brrrrrrrr
 
zemsta

Z tej strony DJ Chaos.

Wąsy mi się skręciły jak przeczytałem "o sobie" na forum. Jak żonie pokazałem to aż jej plomby z dolnej szczęki wyskoczyły.

Moja zemsta będzie następująca....

Od jutra przestanę łykać kolorowe pigułki i trzy ludziki w mojej głowie już nigdy nie pójdą spać.

To jest moja zemsta.



Z poważaniem
DJ Chaos
 
Back
Do góry