• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ogólne

D

dariusz.w13

Gość
Dzień dobry wszystkim! :p
Dziwie się troszeczkę, że zazwyczaj funkcjonariusze jak i cywile za plecami mają coś do powiedzenia.
Kochani dzięki uprzejmości założycieli forum pracownicy IC jak i UC miłościwie nam panujących możemy się porozumieć!!! I co??
Do dzieła!!:lol:
 
ogólny

Jestem bardzo zadowolony z pracy.Jestem bardzo zadowolony z kierownictwa.Jestem bardzo zadowolony z wynagrodzenia.Jestem bardzo zadowolony z atmosfery w pracy.Jestem bardzo zadowolony,że przyjmują młode koleżanki.Jestem bardzo zadowolony z pracy innych służb.Brzmi to jak mantra.
PANIE MINISTRZE DLACZEGO CHCE PAN ZLIKWIDOWAC TO NASZE MAŁE ŹRÓDŁO SAMOZADOWOLENIA
 
gratulacje

gratulacje dla wszystkich tych co otrzymali awans szczególnie dla wiceprzewodniczącego z kontroli wewnętrznej i jego szefowej.a propos panie dyrektorze,gdzie oni byli gdy tworzyły się te całe afery,może min.banaś wie.
 
zabawa

Cieszyn się cieszy,że Łódź się bawi jak na Titanicu.Ostatni gasi światło_O nas już nie piszą ale o was piszą -w prokuraturze.Miłej zabawy.
 
na tej stronie możemy porozmawiać o naszych istotnych sprawach dlatego proszę o wpisy na irytujące nas tematy. Czy w łódżkim nie ma problemów :?: Wiem że są bo pracuję w tej "Izbie" :!:
 
pilzak

Do wyżej gościa.Nie wiesz ,że brudy należy prać w rodzinie:Kaczmrczyków,Bajaków,Krawców itp
 
Re: ogólny

woda napisał:
Jestem bardzo zadowolony z pracy.Jestem bardzo zadowolony z kierownictwa.Jestem bardzo zadowolony z wynagrodzenia.Jestem bardzo zadowolony z atmosfery w pracy.Jestem bardzo zadowolony,że przyjmują młode koleżanki.Jestem bardzo zadowolony z pracy innych służb.Brzmi to jak mantra.
PANIE MINISTRZE DLACZEGO CHCE PAN ZLIKWIDOWAC TO NASZE MAŁE ŹRÓDŁO SAMOZADOWOLENIA
Swięta racja!!!
 
Re: ogólny

woda napisał:
Jestem bardzo zadowolony z pracy.Jestem bardzo zadowolony z kierownictwa.Jestem bardzo zadowolony z wynagrodzenia.Jestem bardzo zadowolony z atmosfery w pracy.Jestem bardzo zadowolony,że przyjmują młode koleżanki.Jestem bardzo zadowolony z pracy innych służb.Brzmi to jak mantra.
PANIE MINISTRZE DLACZEGO CHCE PAN ZLIKWIDOWAC TO NASZE MAŁE ŹRÓDŁO SAMOZADOWOLENIA

CZŁOWIEKU!
NARKOTYKOM POWIEDZ STOP!!!
Przejdzie ci zadowolenie.
 
Drodzy forumowicze :mrgreen:

Nie wiem czy wiecie ale trwają prace nad projektem ustawy emerytalnej służb celnych. Jeśli projekt będzie zaakceptowany, ustawa weszłaby od 01.01.2007 r

pozdrawiam
 
Jestem ciekaw dlaczego Ciesielski dotąd nie pochwalił sie negatywną odpowiedzią naszego dyr.IC , czyżby na swojej stronie stosował swoistą autocęzurę? 8)
 
ogólne

w styczniu ZZSC,ZZSNPiA,ZZ"Solidarnośc" napisały pisma do dyr.IC(niezależnie) w sprawie wypłacenia zaległych diet dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych za lata 2003-2005. Dyr.był łaskaw odpisać tylko Ciesielskiemu. Całe pismo możnaby zawrzeć w słowach : chrzań się Pan. :oops:
 
Coś mi się ostatnio o uszy obija,że w MF już zapadła decyzja odnośnie SzNP-wychodzimy ze struktur celnych. Nie wiadomo jeszcze tylko gdzie. :D Ludziska na własną ręke starają się wyciągnąć inf. z W-wa.Ten zadzwoni do Ciotki co pracuje w MF , tamten odnowi znajomość z kolegą z pracy, którego przeniesiono do stolicy.
:wink:
 
Z Wolnej Strony Służby Celnej

Pełniący obowiązki dyrektora Izby Celnej Krzysztof Pilzak wystąpił o dwukrotne zwiększenie liczby pracowników, którzy mogliby mieć dostęp do informacji niejawnych, opatrzonych znakiem „tajne“ i „ściśle tajne“.
Dotychczas ma go 20 osób, a teraz miałyby aż 42, czyli cała kadra kierownicza oraz pracownicy wydziału zwalczania przestępczości.
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego weryfikuje dane o pracownikach i po sprawdzeniu wydaje certyfikaty.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że dwóm osobom odmówiono. Wojciech Barański, rzecznik łódzkiej delegatury ABW, nie chciał tego potwierdzić.
Proszący o anonimowość pracownicy Izby Celnej twierdzą, że to rodzaj weryfikacji kadr. - Dyrektor ma takie prawo - tłumaczy Emilia Marciniak, rzecznik Izby. Krzysztof Pilzak został p.o. dyrektorem Izby Celnej w Łodzi w sierpniu ubiegłego roku, po aferze łapówkarskiej. Wtedy zatrzymano m.in. osoby z kierownictwa Izby. Jego poprzednikiem był Jarosław K., który przebywa w areszcie pod zarzutem przyjmowania korzyści majątkowych. Siedmioro celników podejrzanych o udział w aferze zwolniło się z pracy, a kilkunastu zawieszono w czynnościach.

20.4.2006 Dziennik Łódzki
 
Panie Przewodniczący gdzie Pan jesteś? Nasza przyszłość stoi pod wielkim znakiem zapytania a Pan do walki nie stajesz? Toż to bój jest nasz ostatni!!!
Jest pilne zapotrzebowanie na pańską aktywność, choćby na forum wzorem kolegi z opolskiej izby. Zdecydowanie zachęcam
Cytat zaczerpnięty z IC Poznań - nic dodać!!!!
 
Back
Do góry