• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Oferta wypoczynku dla członków ZZ Celnicy PL

Andrzej Marciniec

Moderator
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
210
Punkty reakcji
67
Członkowie ZZ Celnicy PL
Koleżanki i koledzy!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dotyczącym zakupu voucherów na tygodniowe pobyty w luksusowych domkach i apartamentach w nadmorskich resortach Holiday Park & Resort położonych w miejscowościach: Ustronie Morskie, Mielno, Kołobrzeg, Rowy, Pobierowo, Niechorze , Zarząd Główny postanowił przedłużyć współpracę z HPR na kilka kolejnych miesięcy (do momentu wyczerpania możliwości zakupu voucherów w tak atrakcyjnej cenie, bądź też brakiem zainteresowania ofertą).

Dla przypomnienia podajemy link na stronę Holiday Park & Resort https://holidaypark.pl/
Przypominamy również, iż ceny nam zaproponowane objęte są 84 % zniżką i kształtują się w sposób następujący:

429,27 zł/brutto za 4 osobowy apartament i 552,27 zł/brutto za 9 osobowy domek na 7 dni!!!

Oferta ta dotyczy tylko naszych członków!


ZGŁOSZENIA ZGODNIE Z PROCEDURĄ OPISANĄ W ZAŁ. KOMUNIKACIE PRZYJMUJEMY DO 15 KAŻDEGO MIESIĄCA.



Pozdrawiam

z up. Zarządu Głównego
ZZ Celnicy PL
Maria Mrugała
Wiceprzewodnicząca
 

Attachments

  • KOMUNIKAT-WYPOCZYNEK NAD MORZEM (1).docx
    55,8 KB · Wyświetleń: 490
  • Mapa handlowcy.pdf
    380,6 KB · Wyświetleń: 350
  • Tabela vouchery (2) (1).xls
    39 KB · Wyświetleń: 432
  • REGULAMIN HPI_korzystania z voucherów firmowych aktualny — całoroczność .pdf
    208,7 KB · Wyświetleń: 393
  • INSTRUKCJA VOUCHER HPI z aktywacją.pdf
    771,7 KB · Wyświetleń: 357
  • Wakacje dla Związkowców w Holiday Park & Resort.pdf
    889,6 KB · Wyświetleń: 542
poproszę o jeden voucher , komu przelać pieniądze , poproszę o kontakt priv .
Dziękuję za poważne potraktowanie .
info załączone jest skomplikowane .
 
W sprawie voucherów należy kontaktować się z przewodniczącym ZOZ w danej izbie, który weryfikuje członkostwo. W Rzeszowie proszę pisać lub dzwonić do mnie - telefon i mail dostępne na stronie intranetowej IAS Rzeszów (sprawy pracownicze, związki zawodowe). Szczegóły znajdziecie w udostępnionych załącznikach. Termin kwietniowych zgłoszeń upływa jutro.
 
W sprawie voucherów należy kontaktować się z przewodniczącym ZOZ w danej izbie, który weryfikuje członkostwo. W Rzeszowie proszę pisać lub dzwonić do mnie - telefon i mail dostępne na stronie intranetowej IAS Rzeszów (sprawy pracownicze, związki zawodowe). Szczegóły znajdziecie w udostępnionych załącznikach. Termin kwietniowych zgłoszeń upływa jutro.

Celowość działania ? Nie jestem z ias rzeszow . Nie naleze juz do zadnej IAS . Prosze o kontakt na priv .
Fajnie ze do jutra cos zalatwimy ?
 
W sprawie voucherów należy kontaktować się z przewodniczącym ZOZ w danej izbie, który weryfikuje członkostwo. W Rzeszowie proszę pisać lub dzwonić do mnie - telefon i mail dostępne na stronie intranetowej IAS Rzeszów (sprawy pracownicze, związki zawodowe). Szczegóły znajdziecie w udostępnionych załącznikach. Termin kwietniowych zgłoszeń upływa jutro.

Wielki szacunek za odzew . Ale jak mozna mowic o potwierdzeniu czlonkostwa w izbie. Tylko obslugujacy konto zz celnicy.pl moze potwierdzac czlonkostwo od kilku nastu lat .
 
Czy z tej oferty mogą korzystać emeryci i renciści ? Może od tego rozpocznę .
Dużo Nas - członków - już nie pracuje /służy/.
Dlatego prosimy o kontakt na priv / komu przekazać dane osobowe/ .
 
Zuziacoll, uwierz mi, wiem co piszę. :)
Ja również jestem emerytem, do Celnicy pl zapisałem się jeszcze będąc w służbie potem ucywilnienie opłacałem składki nadal, odszedłem na emeryturę i teraz opłacam sam składki z własnego prywatnego konta. To powiedz mi kolego co mam wspólnego z izbą.
Zuziacoll jest emerytem i należny mu pomóc skoro nadal opłaca składki i jest członkiem Celnicy.pl, a nie odsyłać nie wiadomo gdzie i po co. Może jeszcze w dobie pandemii ma wsiąść w autobus zajechać do izby a oni i tak go nawet nie wpuszczą i odeślą z kwitkiem a nie z voucherem.:mad:
PS. Nie mamy już dostępu (emeryci) do intranetu, nie mamy możliwości poszukać kontaktów itp.
 
Ostatnia edycja:
Oferta jest dla członków ZZ Celnicy PL. Przewodniczący potwierdza członkostwo w związku. Członkowie ZOZ ZZ Celnicy PL IAS w Rzeszowie przesyłają do mnie na adres: a_marciniec@wp.pl, załączony i uzupełniony wyżej plik (excel). W razie problemów (np emeryci, którzy nie mają dostępu do strony intranetowej izby), do kontaktu ze mną mogą wykorzystać niniejsze forum. Osoby, które napiszą i opłacą voucher do poniedziałku tj. do 19.04.2021 r., zostaną zgłoszone.
 
Miła niespodzianka przy pięknej słonecznej sobocie .
Dziękuję za odzew . Wykonuje przelew i prześlę
dane osobowe wg powyższej informacji .
Miłego dnia .
 
Oferta jest dla członków ZZ Celnicy PL. Przewodniczący potwierdza członkostwo w związku. Członkowie ZOZ ZZ Celnicy PL IAS w Rzeszowie przesyłają do mnie na adres: a_marciniec@wp.pl, załączony i uzupełniony wyżej plik (excel). W razie problemów (np emeryci, którzy nie mają dostępu do strony intranetowej izby), do kontaktu ze mną mogą wykorzystać niniejsze forum. Osoby, które napiszą i opłacą voucher do poniedziałku tj. do 19.04.2021 r., zostaną zgłoszone.
Brawo Panie Andrzeju. Tak powinno się podchodzić do emerytów- byłych członków, którzy opłacają jeszcze składki. super robota. pozdrawiam P
 
Brawo Panie Andrzeju. Tak powinno się podchodzić do emerytów- byłych członków, którzy opłacają jeszcze składki. super robota. pozdrawiam P
No przecież Emeryci w dalszym ciągu są członkami związku, skoro opłacają składki. Nikt ich nie podał do dymisji z członkostwa, o ile sami tego nie uczynili.
 
Back
Do góry